Ilona Adamska dla MTV24.TV : Siedem krasnoludków? To Twoja bajka!

Ilona Adamska dla MTV24.TV :  Siedem krasnoludków? To Twoja bajka!
Siedem krasnoludków? To Twoja bajka!   - ILONA ADAMSKA   dla  MTV24.TV 

Czy pracująca mama - zabiegana i przytłoczona liczbą obowiązków - ma prawo myśleć o Sobie, o Swoich przyjemnościach czy rozwoju osobistym? Oczywiście, że tak, pod warunkiem, że znajdzie w Sobie odwagę!

Każda z nas - kobiet, które dzielą Swój czas pomiędzy pracę, a dom, potrafi wskazać w Swoim najbliższym otoczeniu osobę, która budzi naszą zazdrość. Udany związek, grzeczne dzieci, ugruntowana pozycja zawodowa, czy wybitne zdolności - jest wiele powodów, przez które skrycie nie darzymy sympatią takich osób. Mimochodem, porównujemy ich życie z naszym, zestawiamy ich dokonania z naszymi i niepostrzeżenie Same wpędzamy się w pułapkę złych emocji, które zamiast napędzając nas do działania, hamują możliwość rozwoju. A przecież historie innych ludzi, którzy osiągnęli sukces mogą inspirować, a nie wzbudzać zazdrość, o czym przekonuje Kinga Bogdańska, przyjaciółka w zmianie, autorka wielu kursów rozwojowych, Akademii Mistrzyni Swojego Życia oraz książki "Mistrzyni Swojego Życia Żonglująca Matka".
- Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się skrycie myśleć, że jakimś cudem, mimo wszystkich Twoich talentów i zdolności, to do innych ludzi „uśmiechnął się los”, „że widocznie jest Ci pisane mieć ciągle pod górkę”… Czas przestać bujać w obłokach i spojrzeć prawdzie w oczy. Choćbyś miała największy talent na świecie, jest on nic niewart, jeśli nie wykonasz pracy koniecznej, aby go wykorzystać. Tajemnica dochodzenia do prawdziwego szczęścia nie leży w poszukiwaniu go w źródłach zewnętrznych. Nie wymaga czekania na inne osoby. Jest tylko jedno miejsce, gdzie możesz znaleźć drogę do szczęścia, którego poszukujesz – wewnątrz Samej Siebie. Musisz zebrać Swoje dary, talenty i wszystkie inne cechy, które czynią Cię wyjątkową, a następnie stworzyć strategię i plan działania, aby wprowadzić to wszystko w życie. - mówi Kinga Bogdańska.
Niejedna zabiegana współczesna kobieta w tym miejscu zada Sobie pytanie: "Pięknie brzmi, ale jak tego dokonać? Jak zatrzymać się w pogoni, która trwa każdego dnia?" Według autorskiej metody Kingi Bogdańskiej, kluczowe jest uświadomienie Sobie, że warto przede wszystkim skupić się na procesie, a nie tylko na efekcie zmiany. To umiejętność, do której trudno się zastosować bez odpowiedniego przygotowania, na szczęście o wiele łatwiej przebyć tę drogę mając przy swym boku "SiedemKrasnoludków", czyli autorską metodę Kingi Bogdańskiej. To nie bajka, tylko szlak, którym podążając łatwiej osiągniesz zamierzony cel. Nazwa metody jest nieprzypadkowa: każdy z 7 etapów ma Swojego odpowiedzialnego i wspierającego Krasnoludka : pojedynczo nie zdziała cudów, ale razem z pozostałymi sześcioma towarzyszami potrafi wpłynąć na tworzoną przez Ciebie rzeczywistość. Oryginalność tej metody polega na tym, że cel osiągamy realizując niewielkie odcinki odnoszące się do różnych sfer i dostosowane do możliwości każdej zabieganej mamy. Dzięki wielotorowości łatwiej o zmianę naszego myślenia i postrzegania Samej Siebie, co sprzyja skupieniu się na Sobie, a nie na sukcesach innych.
Uwierz w Siebie, przestań liczyć na łut szczęścia. W końcu, jak mówi sama Kinga Bogdańska: "To, jak będzie wyglądało Twoje życie zależy tylko od Ciebie. Więc weź i zacznij coś z nim robić, bo dopóki JESTEŚ możesz wszystko."
Więcej na www.kingabogdanska.com

Opracował : One Media  Group  dla MTV24.TV
Współpraca:  Ilona Adamska   I.D.Media
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica