Ilona Adamska prezentuje dla MTV24.TV : byPolala- jakość i niezależność

Ilona Adamska prezentuje dla MTV24.TV : byPolala- jakość i niezależność
Pod patronatem MTV24.TV / Music Media Press : byPolala- jakość i niezależność. Komfort noszenia, doskonałe projekty i najlepsze dzianiny - to znaki rozpoznawcze polskiej marki byPolala. Warto je mieć w swojej szafie!

Jest wiele marek odzieżowych, które zamiast ubierać kobiety, wolą je "przebierać". ByPolala z pewnością do nich nie należy! Ta polska firma, która swoją pierwszą kolekcję stworzyła w 2014 roku, z każdym nowym sezonem udowadnia, że można ubierać się modnie, a zarazem wygodnie, w stroje, które podkreślają naszą kobiecość, a jednocześnie zapewniają maksimum wygody!
Właścicielka firmy- Karina Górska- Wojciechowska jest związana z branżą odzieżową od 16 lat. Nie dziwi więc, że realizacja jej unikatowych projektów zajmuje dosłownie chwilę. Tak było zwłaszcza w przypadku pierwszej kolekcji: „Na pomysł stworzenia własnych ubrań wpadłam w styczniu. W bardzo krótkim czasie znalazłam polskich producentów i wykonawców, bo całość jest 100% made in Poland. Nad kolekcją pracowałam stosunkowo krótko, bo te projekty "żyły" we mnie. Wystarczyło je przelać na papier i uszyć."- opowiada właścicielka marki.
Każdy projekt byPolala to kwintesencja stylu, który króluje na londyńskiej i skandynawskiej ulicy: „Szwedki, Dunki ubierają się fantastycznie. Urzeka mnie prostota i luz z jakim to robią. Chciałabym, żeby w ubiorze Polek było więcej swobody: żeby miały świadomość, że najważniejsza jest wysmakowana wygoda, a nie bycie trendy”- mówi kreatorka marki byPolala.
Za ten luz, który jest motywem przewodnim każdej nowej kolekcji, stylowe dziewczyny błyskawicznie pokochały kreacje z metką byPolala. Dziś marka posiada już trzy sklepy stacjonarne, dwa partnerskie oraz sklep on-line!
Właścicielka firmy podkreśla jednak, że kreowanie własnej marki w jej wydaniu niewiele ma wspólnego z pracą pojmowaną wyłącznie jako obowiązek. To raczej realizowanie własnej pasji, gdzie inspirujący może być każdy dzień i każda, pozornie błaha czynność: "Praca u siebie daje mi niezależność. Dzięki temu sama organizuję swój czas, rano spokojnie mogę zjeść śniadanie, odwieźć córki do szkoły, porozmawiać z nimi, czy pobawić się. Lubię to. Przydaje się także moje wykształcenie. Marketing i zarządzanie, które ukończyłam na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu ułatwiają prowadzenie firmy.- mówi Karina Górska- Wojciechowska- "Nie potrafię usiąść i nic nie robić. Gdybym nie projektowała to może zajęłabym się aranżacją ogrodów. Niejeden już urządziłam bliskim”.

Opracował : Music Media Press dla MTv24.TV
Współpraca : Ilona Adamska  - I.D.Media

MTV24.TV  poleca - zaprasza - proponuje :

Al Bano & Romina Power w Polsce , media patronat : MTV24.TV / Music Media Press / Planeta Kobiet / Imperium Kobiet . Już dzisiaj zapraszamy naszych czytelników do udziału w plebiscycie i wyborze największego przeboju tego duetu. TOP 10 AL. BANO & ROMINA POWER , to zestawienie które utworzą nasi czytelnicy , widzowie MTV24.TV , ATV , i czytelnicy Imperium Kobiet. Wśród osób które wezmą udział w wyborze największych przebojów będą rozlosowane zaproszenia na ten jedyny koncert , wraz z upominkami KEEPCAN ENERGY DRINK . Swoje propozycje przesyłajcie do dnia 30 marca , na adres:

malopolskietvmedia@interia.pl .
Specjalna statuetka zostanie wręczona duetowi w trakcie koncertu w Tauron Arena Kraków. Zapraszamy do muzycznej zabawy.

15 maja 2016 r. w Tauron Arenie w Krakowie, odbędzie jedyny w Polsce, koncert włoskiego duetu Al Bano i Rominy Power. Po przeszło 20-letniej nieobecności artyści powrócili na scenę święcąc tryumfy zarówno w Europie jak i w Ameryce.

Mimo upływu tylu lat nadal wspaniale śpiewają, wzbudzając ogromny zachwyt publiczności. Ich największe przeboje, takie jak: Felicita, Sempre sempre, Liberta, Sharzan czy Nostalgia Canaglia wzbudzają równie wielkie emocje jak w latach 80-tych. Koncert, który został zaplanowany na 15 maja 2016 r. w Krakowie zapewne będzie wspaniałym przeżyciem dla wszystkich fanów włoskiej piosenki i nie tylko. W programie koncertu przewidziano największe przeboje duetu AlBano i Rominy Power, a także nowe utwory.

Artystom towarzyszyć będzie znakomita Orkiestra OBLIGATO, którą poprowadzą Alterisio Paoletti i Jerzy Sobeńko. Zanim na scenie pojawią się Al Bano i Romina Power zostanie zaprezentowana publiczności muzyczna niespodzianka.

Zapraszamy na plebiscyt AL BANO & ROMINY POWER z MTV24.TV / Planeta Kobiet / Imperium Kobiet / telewizja ATV / managernaobcasach.pl /

Organizator koncertu : VIOLIN & PIANO - Kraków ( www.vandp.eu )

Nagrodami - upomninkami które rozlosujemy wśród uczestników plebiscytu będa zestawy napojów i upominków KEEPCAN ENERGY DRINK , oraz zaproszenia na koncert ufundowane przez Organizatora.

Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica