KOBIETY KONTRA RAK - INSPIRUJĄCY WIECZÓR W "KORONIE" pod patronatem :MTV24.TV

KOBIETY KONTRA RAK - INSPIRUJĄCY WIECZÓR W "KORONIE" pod patronatem :MTV24.TV
Media patronat:MTV24.TV

KOBIETY KONTRA RAK - INSPIRUJĄCY WIECZÓR W "KORONIE" pod patronatem :MTV24.TV


To był wyjątkowy wieczór! 15 pań wzięło udział w kolejnym już spotkaniu zorganizowanym przez warszawską Klinikę Korona i magazyn Imperium Kobiet. Wszystko po to, by przeciwdziałać rakowi piersi!

Na uczestniczki spotkania czekało mnóstwo niespodzianek i atrakcji.

Pierwsza część wieczoru miała charakter pogawędki z doktorem Markiem Janiszem, właściciela Kliniki Korona, który od lat zajmuje się badaniem i leczeniem raka piersi. Podczas wykładu szukano odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące tej choroby.

Spotkanie "Kobiety kontra rak" uświetniła również brafitterka Monika Wasilewska z firmy Satine, która przybliżyła uczestniczkom ideę brafitingu, doradzała paniom, jak dobrać odpowiedni biustonosz i podkreślała, jak ważna jest to kwestia dla zdrowych piersi.

Na uczestniczki wydarzenia czekała również degustacja luksusowego szamapana marki WILLAN CHAMPAGNES przywiezionego na tę okazję specjalnie z Francji oraz prezentacja przez Jadwigę Adamczyk marki kosmetycznej Forever Living Products - światowego lidera branży aloesowej, który obecny jest od 37 lat w 160 krajach świata.

Kobiety kontra rak to cykl kameralnych spotkań dla Czytelniczek Imperium Kobiet, które od października odbywają się w Klinice Korona. Kolejne już w styczniu.

Poleca: MTV24.TV
Foto: Jerzy Polański
Opracował : MUSIC  MEDIA PRESS

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica