KWADRANS NA URODĘ : Ilona Adamska prezentuje: Viola Hair - et voila!

KWADRANS NA URODĘ : Ilona Adamska prezentuje:  Viola Hair - et voila!
Ilona Adamska
 KWADRANS NA URODĘ MTV24.TV

Viola Hair - et voila!

Marzysz o pięknych, długich, błyszczących włosach, ale twoje pasma pozostawiają wiele do życzenia? Bez obaw - możesz przecież liczyć na markę Viola Hair Extensions!

Na co mężczyźni zwracają uwagę gdy patrzą na kobiety? Odpowiedzi może być wiele, ale na pierwszym miejscu plasują się tylko one - włosy! To one są wyznacznikiem naszej kondycji, to one pomagają w osiągnięciu wymarzonego efektu metamorfozy, to wreszcie włosy są niekwestionowanym atrybutem kobiecości.

Czasem jednak nie każda kobieta czuje się dobrze w swojej fryzurze. Nieraz problemy zdrowotne (np. coraz bardziej powszechne wśród Polek schorzenia tarczycy) nie pozwalają w pełni cieszyć się upragnionym lookiem. Każda kobieta przynajmniej raz w życiu czuła także, że chciałaby umieć dłuższe włosy - i to tak szybko, jak to możliwe!
Czasami, zwłaszcza przed wielkim wyjściem, niejedna pani chciałaby pochwalić się wyjątkową fryzurą, która zwrócić uwagę wszystkich. Co wtedy? Najlepiej zaufać profesjonalistom w kwestii kreowania fryzur, marce Viola Hair Extensions!

Historia marki sięga 2011 roku, kiedy to dwoje polskich pasjonatów i wielbicieli stylizacji fryzur założyło firmę, której misją było zaoferowanie swoim klientom najwyższej jakości rozwiązań. W efekcie tych starań marka Viola Hair jest dziś wiodącym dostawcą włosów o strukturze europejskiej w Wielkiej Brytanii. Od początku funkcjonowania marki w jej filozofię wpisane było pozyskiwanie włosów zgodnie z etycznymi standardami - co również stanowi o ich wysokiej jakości. Sam proces obróbki pasm nie narusza ich delikatnej struktury i sprawia, że zachowują one swą żywotność na dłużej. Warto też zaznaczyć, że marka Viola Hair oferuje swoim klientom aż 190- dniową gwarancję najwyższej jakości i satysfakcji, pod warunkiem zastosowania kilku prostych zasad pielęgnacji pasm przy użyciu specjalistycznych kosmetyków marki. To z kolei świadczy o jednym - tej marce warto zaufać i warto ją polecać.
Z tego założenia wyszła sama Ilona Adamska, modelka, autorka książek, redaktor naczelna magazynu "Law Business Quality", właścicielka agencji PR:

- Jestem dumna i czuję się szczęśliwa z tego, że zaproponowano mi, abym została ambasadorką luksusowej marki Viola Hair Extensions. Produkty oferowane przez markę Viola Hair spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów. Ich znakomita jakość sprawi, że zawsze i wszędzie możemy wyglądać zjawiskowo. Z czystym sercem i sumieniem polecam produkty tej brytyjskiej marki stworzonej przez Polaków. Viola Hair oferuje bowiem produkty najwyższej jakości, kierowane do kobiet z klasą. Kobiet, które marzą o długich, zadbanych włosach i wiedzą, czego chcą od życia!

- Viola Hair Extensions to bez cienia wątpienia firma z dużymi ambicjami i taka też powinna być jej ambasadorka, stąd jednoznaczny wybór padł na kobietę z równie dużymi aspiracjami. Na Ilonę Adamską, modelkę, autorkę książek, inspiratorkę. Kobietę pełną życia i pasji kojarząca się podobnie jak firma Viola Hair Extensions ze zmysłowym pięknem i klasą. – wyjaśnia Violetta Frost, szefowa marki.

Viola Hairoferuje także szeroką gamę akcesoriów i kosmetyków fryzjerskich oraz specjalistyczne szkolenia w Akademii Viola Hair, której siedziba znajduje się w Londynie.
Po więcej informacji zapraszamy na https://www.violahairextensions.co.uk/.
Joanna Bielas / I.D.MEDIA

Fotograf: Dorota Czoch
Modelka: Ilona Adamska
Wizaż: Kasia Sujka
Włosy: Kasia Jabłońska
Stylizacja: Ewa Nierzwicka


Specjalnego konkursu szukajcie na stronie MTV24.TV
Na konkurs zaprasza I.D. Media Agencja Wydawniczo-Promocyjna & ComfortRent Wypożyczalnia Samochodów ( www.comfortrent.com.pl )  Szczegóły na www.mtv24.tv już 25.03.2020. Partner konkursu portal Czarno na Czarnym

Opracował : MTV24.TV(2020) MTV24FM/Agencja Promocyjna
Współpraca : I.D. Media Agencja Wydawniczo-Promocyjna / Law Business Quality
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica