KWADRANS NA URODĘ: Magia walentynkowego spojrzenia

KWADRANS NA URODĘ: Magia walentynkowego spojrzenia

KWADRANS NA URODĘ z MTV24.TV  "WALENTYNKI 2020"

 

Magia walentynkowego spojrzenia

 

70% mężczyzn uważa, że wyznacznikiem seksapilu kobiety jest jej spojrzenie. Warto znać parę sztuczek, które nam, dziewczynom, pozwolą wydobyć jeszcze więcej powabu!

Na pozór przepis na udane walentynki jest prosty: wystarczy zaplanować wieczorne spotkanie z pyszną kolacją w roli głównej i zadbać o wizualną stronę randki: zarówno w kwestii doboru odpowiednich gadżetów, które umilą nam czas spędzony we dwoje, jak i własnego wyglądu.

 Tak naprawdę jednak, to na pozór mało istotne detale budują całą atmosferę. Co zrozumiałe, każdy punkt walentynkowego menu, czy wystroju miejsca, w którym będziemy celebrować to święto ma ogromne znaczenie. Bez wątpienia jednak to spojrzenie dwojga zakochanych w sobie ludzi odgrywać będzie główną rolę w tym spektaklu miłości. To oczy przecież są "zwierciadłem duszy". Warto zatem zaakcentować każdy element wpływający na zalotność naszego spojrzenia: podkreślić linię oka eyelinerem, kolor tęczówek - cieniem do powiek, a rzęsy - obowiązkowo czarnym tuszem. Wtedy nie pozostanie nam już nic innego, jak tylko zadbać o nadanie spojrzeniu odpowiedniej oprawy. Nieocenioną pomoc w zrealizowaniu tego zamiaru zapewnią oprawki okularów, które ma w swej ofercie firma Koch Optical! Przykład? Oprawki z kolekcji Bolon BJ1315 B11- delikatnie akcentują linią brwi i "otwierają" oko. Po prostu klasa!

Inna propozycja firmy Koch Optical to okulary Bolon BJ7035 B91. Ich subtelna linia łagodzi ostrzejsze rysy twarzy, podkreślając subtelność i kobiecość twojego spojrzenia.

Z kolei oprawki marki Retro Woman, a zwłaszcza Retro Milano 10C28 C1o o kształcie uwielbianym m.in. przez Audrey Hepburn pomagają wydobyć naturalny seksapil, jaki ma w sobie każda kobieta!

W walentynki oprócz tysiąca słów, lepiej postawić na wymowne, zalotne spojrzenie, które o wiele lepiej przekaże to, co mamy do zakomunikowania ukochanej osobie. Dzięki oprawkom okularów, jakie ma w swej ofercie firma Koch Optical osiągniesz ten cel bez trudu!

Joanna Bielas ( I.D.Media )

Opracował:MTV24.TV(2020) , współpraca I.D.Media -Ilona Adamska

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica