KWADRANS NA URODĘ : Poczuj moc lawendy!

KWADRANS NA URODĘ : Poczuj moc lawendy!
www.easyfitlook.pl zaprasza na najnowszy kącik telewizji MTV24.TV "Kwadrans Na Urodę". Dziś poczujemy moc lawendy !. Życzymy ZDROWIA !

Poczuj moc lawendy!

Stres stał się nieodłącznym elementem naszego życia. Towarzyszy nam niemal nieustannie, "wysysa" z nas energię, prowadzi do poważnych schorzeń... By pokonać negatywne skutki stresu warto sięgnąć po preparaty, które są nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne - takie jak lawenda w kapsułkach marki Bobica!

Można śmiało stwierdzić, że dziś trudno spotkać osobę, która nie doświadczyła na swej skórze negatywnych skutków pośpiechu, jaki nadaje ton naszemu życiu- każdego dnia funkcjonujemy na najwyższych obrotach, żyjąc w ciągłym biegu. Efekty długotrwałego działania stresu na nasz organizm mogą być opłakane - może on bowiem doprowadzić do tak poważnych chorób jak udar mózgu, zawał czy depresja... Jak zatem walczyć z nerwowością ? Jeszcze do niedawna specjaliści uważali że stres można pokonać czy go uniknąć. Czy ta strategia naprawdę ma sens? Okazuje się, że nie - często bowiem wbrew naszej woli narażeni jesteśmy na sytuacje, które negatywnie odbijają się na naszym zdrowiu i samopoczuciu, poza tym, często stres działa na nas mobilizująco. Dlatego zamiast walczyć ze stresem, warto opanować strategię, która pomoże się z nim "oswoić". Taki efekt zapewni odpowiednia dawka snu, zdrowa dieta i relaks. Przyda się jeszcze dodatkowe wsparcie - najlepiej w postaci lawendy w kapsułkach marki Bobica!
Terapeutyczne właściwości lawendy zostały docenione już w czasach starożytnych, przez Rzymian, Greków i Egipcjan. Nowoczesna medycyna naturalna może tylko wtórować tym zachwytom. Ekstrakt z lawendy działa bowiem antyseptycznie, łagodzi podrażnienia skóry, zapobiega infekcjom. Substancje, które kryją się w kwiatach i liściach lawendy łagodzą też dysfunkcje ze strony układu pokarmowego - pobudzają wydzielanie soków trawiennych, łagodzą kołki i wzdęcia oraz niestrawność. Z kolei napar z kwiatów i liści lawendy działa rozluźniająco na mięśnie. Warto jednak zaznaczyć, że siła i dobroczynna moc tej rośliny nie opiera się wyłącznie na aromaterapii, lecz na działaniu "od wewnątrz". Taki sposób walki ze stresem możliwy jest dzięki kapsułkom od marki Bobica!
Lawenda zamknięta w formie kapsułek to kuracja absolutnie wyjątkowa na naszym rynku. Przede wszystkim: kwiaty, których ekstrakt zawierają kapsułki marki Bobica pochodzą z upraw ekologicznych i spełniają szereg ściśle określonych norm, co poświadcza certyfikat ECO. Ponadto kwiaty zbierane są w najbardziej dogodnym momencie dojrzewania, kiedy olejki eteryczne są w pełnym rozkwicie. Dzięki temu lawenda w formie kapsułek od marki Bobica uwalnia swą pełną moc. Efekty jej działania odczujemy bardzo szybko: znikną kłopoty z zasypianiem i wyciszeniem przed snem, pojawi się za to spokój, rozluźnienie, przywrócą pozytywne myśli, takie jak te, które towarzyszą nam podczas urlopu. Tym samym, preparat marki Bobica, działając naturalnie, jest najlepszym sprzymierzeńcem w walce ze stresem!
Lawenda zamknięta w kapsułkach od marki Bobica nie jest zwykłym produktem służącym pokonaniu negatywnych skutków, jakie wywołuje w nas stres. To naturalny preparat, który pomoże nam zbliżyć się do stanu równowagi, za którym wszyscy tak bardzo dziś tęsknimy!
Joanna Bielas / I.D.MEDIA dla MTV24.TV
Więcej o marce na: https://www.facebook.com/Bobica-Polska

Opracował : MTV24.2020
Współpraca I.D.Media Warszawa & www.easyfitlook.pl


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica