KWADRANS NA URODĘ :Wyróżnij się- bądź Lavish!

KWADRANS NA URODĘ :Wyróżnij się- bądź Lavish!
Poleca :MTV24.TV
KWADRANS NA URODĘ :Wyróżnij się- bądź Lavish!  dla widzów MTV24.TV


Najlepszy sposób na podkreślenie swojej indywidualności? Wyjątkowa stylizacja! Pamiętaj jednak, że aby zabłysnąć na tle jednakowo ubranych ludzi musisz postawić na oryginalną kolekcję. Dokładnie taką, jaką ma w swej ofercie firma Lavish! Poleca MTV24.TV i Music Media Press.


Każdy z nas chce czerpać pełnymi garściami z życia i maksymalnie wykorzystywać to, co przyniesie nowy dzień. Jeśli kreatywność i oryginalność to najlepsze hasła odzwierciedlające twoją naturę, pewnie zawsze chcesz podkreślić te cechy poprzez strój. Pozornie to bardzo proste zadanie: wystarczy tylko wiedzieć, co w danym sezonie jest na topie, a potem skierować swe kroki do popularnego sklepu, tzw. sieciówki. Efekt jednak jest taki, że na ulicy wciąż mijasz kogoś, kto ma na sobie te same spodnie czy bluzkę co ty. Jeszcze gorzej, gdy w tym samym sklepie zaopatrują się twoje koleżanki z pracy, lub nielubiana kuzynka...
Na szczęście jest prosty sposób na to, by wyróżnić się w tłumie jednakowo ubranych osób, zachwycić oryginalnym strojem, a przy tym- czuć się fantastycznie. Wystarczy tylko, że postawisz na młodą, polską markę, której projekty zaskakują i nie pozwalają przejść obok siebie obojętnie. Mowa oczywiście o firmie Lavish, która szturmem zdobywa sympatię wielbicieli trendów, wyjątkowych projektów i swobodnego stylu. Chcesz dołączyć do tego grona? Już dziś zajrzyj na stronę sklepu internetowego marki Lavish, gdzie znajdziesz mnóstwo inspiracji i niesamowitych ofert! To prawdziwa gratka dla wielbicieli stylu streetwear... i nie tylko! W ofercie marki Lavish znajdziesz bowiem wygodne bluzy, niepowtarzalne T-shirty, zapewniające fantastyczny komfort spodnie, ale też seksowne spódniczki i sukienki, które przypadną do gustu każdej fashionistce!
Jeśli jesteś zabiegana, z pewnością docenisz fakt, że w projektach marki Lavish z powodzeniem możesz pokazać się w wielu okazjach: na spacerze, treningu, spotkaniu z przyjaciółmi, czy weekendowym wypadzie za miasto! Ubrania z metką firmy Lavish to zatem najlepszy kompan dla wszystkich osób, które cenią sobie luz, wygodę, ale i niepowtarzalność, która pozwala mocno zaakcentować własną osobowość.
Zaliczasz się do tego grona? Zajrzyj na www.belavish.com.pl już dziś!

Opracował : Music Media Press dla MTv24.TV
Współpraca :  KWADRANS NA URODĘ  : ILONA ADAMSKA   ( I.D.MEDIA )


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica