MTV24.TV gratuluje i poleca: KORONAcja najlepszej kliniki!

MTV24.TV gratuluje i poleca: KORONAcja najlepszej kliniki!
KORONAcja najlepszej kliniki!  - gratulacje od telewizji MTV24.TV i Music Media Press


Warszawska Klinka Korona została uhonorowana nagrodą w kategorii ZDROWE PIĘKNO w plebiscycie organizowanym przez magazyn Imperium Kobiet!

To był wyjątkowy wieczór! 14 grudnia, na wielkiej gali z okazji finału 3. edycji konkursu Imperium Urody 2015, Klinika Korona zdobyła prestiżową statuetkę udowadniając tym samym, że zdrowie i piękno mogą, a nawet powinny iść ze sobą w parze.
Plebiscyt Imperium Urody już po raz trzeci zorganizowała redakcja magazynu Imperium Kobiet. Ponieważ gala połączona była z piątymi urodzinami tego poczytnego magazynu, na imprezie nie mogło zabraknąć znanych i lubianych osobowości ze świata show- biznesu.
Na evencie pojawili się m.in. Karolina Nowakowska, Anna Kalata, Monika Mrozowska, Alżbeta Lenska, Martyna Kliszewska, Rafał Maślak i Jarosław Jakimowicz, a samą imprezę poprowadzili redaktor naczelna IK Ilona Adamska oraz niezrównany Ryszard Rembiszewski.
Gwiazdy zasiadały również w jury plebiscytu Imperium Urody: psycholog Małgorzata Ohme, aktorki: Dorota Czaja, Paulina Holtz i Aleksandra Mikołajczyk, oraz dziennikarka Paulina Drażba i prezenterka "Pytania na śniadanie" Marcelina Zawadzka przyznawały statuetki w kilku kategoriach.
W jednej z nich- ZDROWE PIĘKNO bezkonkurencyjna okazała się warszawska Klinika Korona. To wyjątkowe miejsce na mapie stolicy!
Klinika Korona znana jest przede wszystkim z tego, że w jej podwojach diagnozuje się i leczy niezwykle groźną chorobę- raka piersi. Ten jeden z największych wrogów kobiecego piękna i zdrowia może być szybko zdiagnozowany i pokonany właśnie w Klinice Korona. A wszystko dzięki niezrównanej wiedzy i doświadczeniu doktora Marka Janisza, właściciela Kliniki oraz najbardziej nowoczesnemu sprzętowi do wykonywania badań np. USG.
Jednak Korona wyróżnia się na tle innych prywatnych gabinetów przede wszystkim dużym zaangażowaniem w akcje mające na celu uświadomienie kobietom, jak ważna jest profilaktyka raka piersi. Wystarczy wspomnieć, że Korona, wraz z magazynem Imperium Kobiet, zasłynęła organizowaniem bezpłatnych wieczorków dla pań, gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze organizatorzy spotkań rozprawiają się z mitami na temat tej groźnej choroby.
Statuetka ZDROWE PIĘKNO przyznana Klinice Korona podczas finału konkursu Imperium Urody 2015 trafiła więc w dobre ręce!
Czy właściciel ośrodka, doktor Marek Janisz powtórzy ten sukces za rok, podczas kolejnej edycji plebiscytu? Miejmy nadzieję, że tak!

Opracował : Music Media Press
Współpraca : IMERPIUM KOBIET  - ILONA ADAMSKA

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica