Muzyczna Zima 2016 MTV24.TV poleca:Nowy Rok w zdrowym rytmie? Tylko z Koroną!

Muzyczna Zima 2016 MTV24.TV poleca:Nowy Rok w zdrowym rytmie? Tylko z Koroną!
Klinika "Korona" z MTV24.TV
Muzyczna Zima 2016 MTV24.TV, nie tylko dba o muzyczne przeboje ,konkursy,spotkania z gwiazdami ale i patronujemy wydarzeniom które polecamy naszym widzom .A to już 16 lutego 2016 roku kolejne spotkanie w Klinice "Korona". "Kobiety kontra rak"! W programie prelekcja na temat raka piersi i moc atrakcji!

POD PATRONATEM "MUZYCZNEJ ZIMY 2016 MTV24.TV"


Klinika Korona oraz magazyn Imperium Kobiet zapraszają na wyjątkowy wieczór z cyklu "Kobiety kontra rak"! W programie prelekcja na temat raka piersi i moc atrakcji!

Styczeń to miesiąc, w którym rozprawiamy się z naszymi noworocznymi postanowieniami. Część z nich uważamy za zbyt trudne do zrealizowania i natychmiast o nich zapominamy. Inne pragnienia realizujemy metodą "małych kroczków". Są jednak postanowienia, których nie można odkładać na później, ani zapominać o nich, wierząc, że sprawy same się rozwiążą. Do takich priorytetowych spraw należy z pewnością dbanie o nasze zdrowie!
Dlatego warszawska Klinika, po krótkiej świątecznej przerwie, kolejny już raz zaprasza grono wyjątkowych pań na spotkanie w swoich podwojach. Wydarzenie z cyklu "Kobiety kontra rak" odbędzie się 16 lutego o 19.00 w siedzibie Kliniki (Warszawa, ul. Grójecka 194, Budynek TRITON Park, lokal 111, VII piętro, wejście główne- A3).
Zarówno miejsce jak i temat prelekcji są nieprzypadkowe. Klinika Korona jest bowiem ośrodkiem wyspecjalizowanym zarówno w diagnostyce, jak i w leczeniu chorób piersi, takich jak np. zbierający duże żniwo wśród kobiet rak piersi.
Fakty i mity związane z tą niebezpieczną chorobą będą głównym tematem pierwszego w nowym 2016 roku spotkania. Wykład na ten temat, który przeprowadzi doktor Marek Janisz z Kliniki Korona, z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości uczestniczek eventu "Kobiety kontra rak"!
Poruszając temat kobiecego zdrowia nie sposób ominąć również kwestii właściwego odżywiania. O tym, jak ogromny wpływ na nasz organizm ma zbalansowana dieta opowie Anna Szczypek z firmy Spoko Box - ceniona specjalistka do spraw żywienia. Dzięki jej wskazówkom i radom przekonamy się, że dietetyczne posiłki to nie tylko odpowiednia, ściśle ograniczona dawka kalorii, której nie można przekroczyć. To także piękny wygląd, zapach i smak, które sprawiają, że dbanie o zdrowie staje się prawdziwą przyjemnością!
Spotkanie z pewnością umili też degustacja wybornych szampanów prestiżowej marki Willan Champagnes przygotowana przez Rafała Makowskiego. Oryginalne francuskie trunki to nie jedyna miła niespodzianka jaka będzie czekać na panie tego wieczoru! Uczestniczki spotkania mają również szansę wziąć udział w loterii z fantastycznymi nagrodami. Do wygrania m.in. eleganckie kosmetyki marki Prestige, książki i urocze poduszki!

Nikogo nie trzeba więc przekonywać, że warto dbać o własne zdrowie w Nowym Roku. Zwłaszcza, że z Kliniką Korona może być to prawdziwą przyjemnością!

Wstęp bezpłatny.
Zapisy: info@idmedia.pl lub redakcja@ikmag.pl
Liczba miejsc ograniczona.

Opracował : Music Media Press  / I.D. Media - Ilona Adamska dla telewizji MTV24.TV
Współpraca : Klinika "KORONA "
 Foto : Klinika "Korona"  i Music Media Press

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica