Kobiety Kontra rak- spotkanie w Klinice Korona! , poleca : MTV24.TV

Kobiety Kontra rak- spotkanie w Klinice Korona! , poleca : MTV24.TV
Akcję promuje MTv24.TV
Kobiety Kontra rak- spotkanie w Klinice Korona! poleca : MTV24.TV  / Music Media Press

Jak wygrać walkę z rakiem piersi? Przekonamy się o tym na spotkaniu organizowanym przez Klinikę Korona!

Z rakiem piersi można walczyć tylko dzięki regularnie wykonywanym badaniom takim jak np. USG. Niby każda kobieta o tym wie, ale w praktyce często zapominamy o badaniach kontrolnych... Warto więc jak najwięcej wiedzieć o tej podstępnej chorobie, która z roku na rok zbiera coraz większe żniwo. Dlatego warszawska Klinika Korona, wyspecjalizowana w diagnostyce i leczeniu chorób piersi regularnie organizuje spotkania z cyklu "Kobiety kontra rak". Przyjazna atmosfera, możliwość bezpłatnych konsultacji z wybitnym specjalistą, wspaniały poczęstunek i ekskluzywne prezenty- to tylko niektóre atrakcje, jakie zawsze czekają na uczestniczki spotkań. Nic dziwnego zatem, że za każdym razem, gdy organizowana jest akcja "Kobiety kontra rak", frekwencja dopisuje!
Kolejne spotkanie odbędzie się 17 maja o 19.30 w siedzibie Kliniki (ul. Grójecka 194, Budynek TRITON Park, lokal 111, VII piętro, wejście główne- A3). Tym razem doktor Marek Janisz opowie swoim gościom nie tylko o tym, jak przeciwdziałać rakowi piersi, lecz także poruszy kwestię znamion skórnych oraz doradzi paniom, jak profesjonalnie pielęgnować swoją urodę i zadbać o siebie na wiosnę. Z Kliniką Korona, która oferuje zabiegi medycyny estetycznej na najwyższym poziomie okaże się to dziecinnie proste!
Spotkanie "Kobiety kontra rak" uświetni również brafitterka z prestiżowej firmy Change Lingerie, która przybliży uczestniczkom ideę brafitingu, będzie doradzać paniom, jak dobrać odpowiedni biustonosz i podkreślać, jak ważna jest to kwestia dla zdrowych piersi.
Na uczestniczki wydarzenia czekają również wspaniałe niespodzianki- degustacja luksusowego wina oraz konkursy z nagrodami!
Nikogo zatem nie trzeba przekonywać, że warto zarezerwować ten wieczór dla siebie i zatroszczyć się o swoje zdrowie i piękno razem z Kliniką Korona!

Materiał prasowy : Klinika "Korona" / I.D.Media
Opracował : MUSIC MEDIA PRESS
Akcje poleca : MTV24.TV    &  Hotel "ORLIK" w Krynicy -Zdroju , zapraszający w swoje progi na wypoczynek i relax przez cały rok  ( www.hotelorlik.pl )Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica