KWADRANS NA URODĘ JESIEŃ MTV24.TV:Light eyes-ma na ciebie oko!

KWADRANS NA URODĘ JESIEŃ MTV24.TV:Light eyes-ma na ciebie oko!
Kwadrans Na Urodę MTv24.TV
Light eyes-ma na ciebie oko!  "KWADRANS NA URODĘ MTV24.TV "

Pierwsze zmarszczki, ciemne obwódki czy może "opadające powieki"- nieważne z jakim problemem dotyczącym pielęgnacji okolic oczu się borykasz, dzięki zabiegowi Light eyes rozwiążesz je wszystkie!

Skóra okolic oczu jest niezwykle delikatna i cienka. To dlatego właśnie tam najwcześniej pojawiają się pierwsze zmarszczki. Możemy nieco opóźnić ten proces, stosując odpowiednio wcześnie nawilżające kremy czy żele przeznaczone do pielęgnacji skóry wokół oczu, z czasem jednak może okazać się, że to za mało. Co wtedy? Rozwiązaniem problemu może być zabieg Light eyes!
- To jedna z najnowocześniejszych metod pielęgnacji, która przynosi znakomite rezultaty, już po perwszej sesji. Sekret zabiegu Light eyes opiera się na wysokiej skuteczności, ale też delikatności. Dzięki takiemu działaniu, drobne zmarszczki zostają wygładzone, ale delikatna skóra okolic oczu nie jest podrażniona, co ma szczególne znaczenie w przypadku pielęgnacji tych partii twarzy.- wyjaśnia doktor Marek Janisz z Kliniki Korona.
Warto podkreślić, że Light eyes to skuteczna broń nie tylko w walce ze zmarszczkami wokół oczu. Zabieg pomoże również rozwiązać wiele innych problemów urodowych.
- Light eyes usprawnia krążenie i przepływ limfy w powiekach, dzięki temu problemy, z jakimi często borykają się panie, czyli opuchnięte lub podkrążone oczy, znikają, a twarz rozświetla jasne, odmłodzone spojrzenie.- mówi doktor Marek Janisz z Kliniki Korona.
Light eyes pomoże również zniwelować inne niedoskonałości okolic oczu. Po kilku sesjach tego zabiegu poziom nawilżenia skóry wyraźnie wzrasta, zwiększa się również napięcie skóry, dzięki temu opadające powieki czy nieestetyczne "worki" pod oczami stają się mniej widoczne. Efekt to wyraźnie odmłodzona, jędrna skóra o wyrównanym kolorycie. Każda kobieta marzy o takiej oprawie dla swoich oczu!
Zabieg Light eyes dostępny jest jedynie w profesjonalnych salonach oferujących usługi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Warto jednak skusić się na tę metodę pielęgnacji, po to, by cieszyć się młodszym, promiennym wyglądem. Przekonaj się o tym na własne oczy!
Więcej o zabiegu na www.zdrowe-piekno.pl
Joanna Bielas

Opracował : IK TV RECORDS dla MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica