Kwadrans Zdrowia MTV24.TV : Lwice Biznesu 2017 dla Korony!

Kwadrans Zdrowia MTV24.TV : Lwice Biznesu 2017 dla Korony!
Poleca MTV24.TV
Lwice Biznesu 2017 dla Korony!   "KWADRANS ZDROWIA  MTV24.TV  "

Prestiżowa statuetka powędrowała w ręce Agnieszki Janisz z warszawskiej Kliniki Korona!

Cudowne miejsce, znakomici goście i niebanalna oprawa artystyczna - to znaki rozpoznawcze corocznej gali Lwice Biznesu organizowanej przez magazyn Law Business Quality. Najważniejszym punktem imprezy, która na dobre wpisała się w kalendarz wydarzeń promujących przedsiębiorcze i inspirujące kobiety, jest moment przyznania statuetek tym paniom, których dokonania budzą szczególne uznanie. Do tegorocznej edycji została zgłoszona rekordowa ilość kandydatek. Spośród grona 60 pań jury w składzie: Ewa Hartman, Alex Barszczewski, Renata Dziewońska, pod przewodnictwem redaktor naczelnej i wydawcy magazynu Law Business Quality Ilony Adamskiej, uhonorowało 38 wyjątkowych Lwic Biznesu. Wśród nich znalazła się Agnieszka Janisz z warszawskiej Kliniki Korona!
- Decyzję o przyznaniu statuetki Lwice Biznesu 2017 mojej osobie odbieram jako prawdziwy zaszczyt. Wyróżnienie to stanowi dla mnie potwierdzenie faktu, że Klinika Korona to miejsce, które łącząc świat urody i zdrowia, spełnia swą misję. Nagroda ta jest wyróżnieniem nie tylko dla mnie, ale dla naszego całego zespołu. Korzystając z okazji bardzo dziękuję moim współpracownikom, którzy razem ze mną doskonalą i rozwijają firmę przyjazną Kobietom - mówi wzruszona laureatka, Agnieszka Janisz.
Klinika Korona to miejsce, w którym można nie tylko zadbać o urodę pod okiem najlepszych profesjonalistów. To także placówka, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób piersi. Najlepszej jakości sprzęt i wyjątkowe podejście do każdej pacjentki to główne cechy, które sprawiły, że Klinika Korona cieszy się dziś wyjątkowym uznaniem. Dodatkowe brawa dla Agnieszki Janisz należą się również za działalność profilaktyczną i edukacyjną podczas licznych spotkań czy warsztatów organizowanych choćby w ramach Klubu Kobiet IK Magazine:
- Dzięki tej nagrodzie zyskałam dodatkową motywację do działania. Teraz wiem, że niektóre podejmowane przeze mnie trudne decyzje były słuszne! - mówi Laureatka.
Niech te słowa będą najlepszym dowodem na to, że statuetka Lwice Biznesu 2017, którą otrzymała Agnieszka Janisz trafiła we właściwe ręce!

Opraował : One Media Group  dla  MTV24.TV 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica