KWADRANS ZDROWIA : "Poczuj wiosnę" razem z Salsafit! pod patronatem MTV24.TV

KWADRANS ZDROWIA : "Poczuj wiosnę" razem z Salsafit! pod patronatem MTV24.TV
Pod patronatem MTV24.TV
Wspólna akcja magazynu "Imperium Kobiet" i niezwykle energetycznej szkoły fitnessu SALSAFIT zachwyca pierwszymi efektami! Pod patronatem MTV24.TV / Music Media Press.


Projekt "Poczuj wiosnę", którego organizatorami są magazyn "Imperium Kobiet" oraz szkoła SALSAFIT to wielka metamorfoza skierowana do pań, marzących o zmianie wizerunku na wiosnę. Uczestniczki akcji biorą udział w autorskich zajęciach "Formuła S Fitness", czyli czyli w intensywnych treningach grupowych, gdzie ćwiczenia są modyfikowane do każdej z pań, co daje gwarancję bezpiecznej i zdrowej utraty zbędnych kilogramów. Poza tym, panie mogą liczyć na kompleksową metamorfozę i... niesamowite nagrody o łącznej wartości ponad 7000 zł! Nic dziwnego zatem, że każda z uczestniczek z wielkim zapałem przystąpiła do tego niezwykłego projektu!
- Jestem pod wrażeniem zapału całej grupy. Panie są zróżnicowane wiekowo, wagowo i kondycyjnie, ale żadna z nich nie odpuszcza. Dlaczego? Bo wszystkie uczestniczki mają jeden cel, którym jest lepsza figura. Świetnie się z nimi ćwiczy, wychodzą z zajęć zlane potem, ale zarazem uśmiechnięte i to daje mi mnóstwo pozytywnej energii. Jestem przekonana, że z taką motywacją wszystkie panie po miesiącu będą zadowolone z efektów!- mówi z promiennym uśmiechem Paulina Sokół, właścicielka szkoły SALSAFIT.
Pozytywna energia wprost emanuje z każdej z uczestniczek programu!
- Akcja "Poczuj wiosnę" to niesamowita atmosfera na zajęciach, super mobilizacja i pozytywna energia! Na zajęcia "Formuła S Fitness" przychodzi się z uśmiechem, a wychodzi z mniejszym balastem - to się po prostu czuje! Jednym słowem- endorfiny szaleją!- mówi uczestniczka akcji, Magdalena Kosakowska.
Co ciekawe każda z pań ma za sobą pewne doświadczenia związane z poprawieniem swojej sylwetki. Ale dopiero dzięki treningom "Formuła S Fitness" udało się szybko i bezpiecznie osiągnąć wspaniałe efekty!
- Bardzo się cieszę, że mogę wziąć udział w akcji "Poczuj wiosnę". Wcześniej chodziłam na inne zajęcia, ale nie byłam z nich w pełni zadowolona. W SALSAFIT poziom ćwiczeń jest odpowiednio dobrany, można z siebie dać naprawdę dużo! Szczerze przyznaję, że trenerka jest rewelacyjna, tak jak rewelacyjne są zajęcia. Po treningu czuję się lżejsza o kilka kilogramów i czuję jak moje mięśnie dały z siebie wszystko! Wiem, że po zakończeniu konkursu będę chciała w dalszym ciągu brać udział w treningach "Formuła S Fitness"!- mówi zachwycona uczestniczka programu Edyta Biniewska.
- Zadowolenie pań startujących w wiosennej metamorfozie jest chyba najlepszym dowodem na to, jak bardzo potrzebna jest akcja, która nie tylko wspiera kobiety, ale też pomaga spełnić ich marzenia! – podsumowuje Ilona Adamska, red. naczelna Imperium Kobiet.

Joanna Bielas
Fot. Piotr Wroniewicz
Foto : Music Media Press

Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV
Planeta Hitów - Muzyczne Lato 2016 MTV24.TV ( czerwiec - wrzesień 2016 ) , przy współpracy : "ORLIK" - wypoczynek dla całej rodziny przez cały rok . www.hotelorlik.pl
SPOKO BOX - CICHY GAIK  zaprasza  www.spokobox.eu
Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica