Mixery Promixx i "Szczypta Luksusu"-Ilony Adamskiej dla widzów MTV24.TV

Mixery Promixx i "Szczypta Luksusu"-Ilony Adamskiej dla widzów MTV24.TV
Upminki dla widzów MTV24.TV
Specjalny jesienny konkurs dla wszystkich naszych widzów i osób które dbają o zdrowy tryb życia i odżywiania. Jesień to szczególny okres dla każdego organizmu i dla tego każdy winien prawidłowo się odżywiać i dbać o swój organizm. Dziś specjalne upominki którymi są mixery od firmy PROMIXX ( www.promixx.com.pl ) wraz z książką która jest dziełem Ilony Adamskiej "Szczypta Luksusu".
Pytanie konkursowe przygotowała firma PROMIXX , odpowiedzi wysyłamy do dnia : 15.listopada br. na adres :
malopolskietvmedia@interia.pl  , w temacie wpisujemy : PROMIXX & SZCZYPTA LUKSUSUS , w treści odpowiadamy na pytanie konkursowe podając swoje imię i nazwisko wraz z numerem telefonu ( do wiadomości redakcji ).
Osoby które otrzymają upominki zostaną poinformowane drogą e-mailową . Mamy trzy takie zestawy .

PYTANIE KONKURSOWE:
Jakie znacie " superfood " które mogą wzmocnić odporność naszego organizmu na jesienne kaprysy pogodowe?


Już po raz kolejny na zaproszenie MTV24.TV i Karczmy "Cichy Kącik" do Krynicy zawita Ilona Adamska - wydawca i redaktor naczelna kilku magazynów, książek, portal i blogów. Po ogromnym sukcesie sprzedażowym podczas wrześniowego wieczoru promującego jej najnowszy album kulinarny SZCZYPTA LUKSUSU postanowiliśmy na prośbę wielu Czytelników i fanów Ilony - zorganizować serię spotkań z Czytelnikami na terenie ośrodków spa i prestiżowych sanatoriów w Krynicy Zdrój.

Wieczór autorski otwarty dla wszystkich odbędzie się w uroczej karczmie CICHY KĄCIK w sobotę 14 listopada o godzinie 18.30. Właściciel restauracji Dariusz Mikulski szykuje dla gości sporo niespodzianek, a szef kuchni Andrzej Krzysztofiak zaprezentuje dania, które znajdą się w drugiej części albumu - już w styczniu.

Na Ilonę Adamską czeka również niespodzianka. Oficjalna premiera kalendarza na roku 2016 z jej wizerunkiem.

Zapraszamy w sobotę do Krynicy!

Przyjdź i spotkaj się z autorką SZCZYPTY LUKSUSU. Zdobądź nie tylko jej książkę, ale także elegancki kalendarz na ścianę!

Poleca: MTV24.TV
Opracował : Music Media Press
"Jesień 2014 w MTV24.TV" - Maciej Kiełbasa zawodnik kickboxingu  ( media patronat : I.D.MEDIA ( Warszawa) , telewizja MTV24.TV
Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica