MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV poleca : Czy dozwolone jest łączenie kawy i treningu ?

MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV  poleca : Czy dozwolone jest łączenie kawy i treningu ?
Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV
Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV poleca , dziś specjalny artykuł związany z sportowym trybem życia a tematem jest łączenie kawy i treningu. Specjalnie dla widzów MTV24.TV prezentuje Łukasz Mazur .
Zapraszamy na "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV" , którego twarzą jest Maciej Kiełbasa zawodnik Kickboxingu .( Telewizja MTv24.TV patronuje temu zawodnikowi medialnie ) . Muzyczne Lato 2015 zaprasza i poleca O.W.MIMOZA ( Muszyna) a w nim liczne spotkania z gwiazdami  , biesiady góralskie i dyskoteki w rytm przebojów naszych list  min: TOP 20 HITS , TOP 20 PL HITS . Zapraszamy.

Czy dozwolone jest łączenie kawy i treningu ?

Kofeina, przyjaciółka wszystkich, którzy lubią energię i efektywność. Ale przy założeniu, że aktywnie ćwiczysz kofeina nadal zostaje Twoją przyjaciółką? Jej działanie na układ nerwowy objawia się w zwiększeniu również wydolność mięśniową oraz motywację do dalszego wysiłku. Poprawa funkcjonowanie układu nerwowego, a także pomaga spalić więcej kalorii. W efekcie poprawia refleks i wyostrza koncentrację. A zatem czy warto ją włączyć do diety? Decydując się na włączenie kawy do diety, przy jednoczesnej aktywności fizycznej, powinniśmy wziąć pod uwagę ogólny stan zdrowia. Dla organizmów osób borykających się z nadciśnieniem, połączenie kofeiny i intensywnego wysiłku może stanowić zbyt duże obciążenie.
Pamiętajmy, że pijąc kawę należy zadbać o prawidłowe nawadnianie organizmu. Optymalny czas spożycia kofeiny to ok 50-60 minut przed planowanym wysiłkiem

Przygotował : ŁUKASZ MAZUR
Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV
"Muzyczne Lato 2015 MTV24.Tv"


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica