MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV poleca :Dozwolony doping ?

MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV  poleca :Dozwolony doping ?
Sportowe i Muzyczne Lato MTV24.TV
W ramach "Muzycznego Lata 2015 MTV24.TV" zapraszamy do lektury kolejnego felietonu przygotowanego przez trenera osobistego Łukasza Mazura, specjalnie dla MTV24.TV. Twarzą tegorocznej letniej akcji naszej telewizji jest zawodnik kickboxingu Maciej Kiełbasa w którego imieniu zapraszamy 22 sierpnia na ekskluzywna Galę organizowana przez Battle of Warriors pod nazwą "Górale vs Reszta Polski", w której Maciek stoczy swoją kolejną walkę. Media patronat telewizja MTV24.TV i agencja reklamowa I.D.Media ( Warszawa) .


Dozwolony doping  ?     "MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV"

Słowo doping kojarzy się negatywnie, z zakazanymi aktywnościami, które prowadzą do bardziej spektakularnych efektów. Kuszące. Jednak czy wiedzieliście, że można się "legalnie" dopingować, tak by nie zaszkodzić swojemu organizmowi, ani nie narazić się na prawne konsekwencje?
Okazuje się, że w przyrodzie występuje kilka substancji podnoszących wydolność fizyczną, które nie ingerują w naturalne funkcjonowanie organizmu.
Jednym z nich jest burak, jego działanie niweluje zmęczenie i podnosi odporność organizmu. Zioła (święta bazylia i cytryniec chiński)– pobudzają i dodają energii, kofeina natomiast zwiększa siłę mięśniową.
Efektywne i zdrowe rozwiązania są wśród nas, nie ma potrzeby by się w jakikolwiek sposób narażać.

Przygotował : Łukasz Mazur

 Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV
Sesja zdjęciowa  zawodnika  Macieja Kiełbasy odbyła się na terenie O.W.MIMOZA ( Muszyna)
foto: Konrad Rogoziński
 Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV  / Planeta Kobiet  poleca  www.ow-mimoza.pl 
Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica