Poleca MTV24.TV : Dzień Zdrowia Seniora 2018 / 07.12.2018 Kraków / ICE Kraków Congress Centre

Poleca MTV24.TV : Dzień Zdrowia Seniora 2018 /  07.12.2018  Kraków   / ICE Kraków Congress Centre
To już 7 grudnia! Darmowe badania, prelekcje o najnowszych metodach leczenia, a także koncerty, pokaz mody, konkursy z nagrodami, poczęstunek i wiele innych atrakcji, a wszystko w tegorocznym Dniu Zdrowia Seniora! Poleca MTV24.TV / Fonomedia Group

W ramach najbardziej wyczekiwanej części kongresu poświęconej zdrowiu, zaproszeni lekarze zapoznają nas z najnowszymi technikami terapii i technologii kardiologicznych, a także opowiedzą o nowoczesnych metodach leczenia. Prelekcjom towarzyszyć będzie strefa darmowych badań, dostępnych w trakcie całej imprezy, do udziału w których gorąco zachęcamy.

Bardzo ciekawie zapowiada się także część edukacyjna i lifestyle’owa, podczas której lekarze i rehabilitanci opowiedzą nam o tym, jakie zwyczaje w życiu codziennym mogą wpłynąć pozytywnie na stan naszego zdrowia, a znani i cenieni seniorzy zwierzą się z tego, jak dzięki aktywności i pasji cieszą się pełnią życia i sukcesem w życiu zawodowym oraz miłosnym po 60. Będzie tu mowa o muzyce, modzie, ale także o seksie i o tym, jak otrząsnąć się po przeżyciach związanych z chorobą i uwierzyć w to, że wszystko jeszcze przed nami.

Zarówno dla samych seniorów, jak i dla pracowników organizacji społecznych ciekawa będzie prelekcja, na której możemy zapoznać się z działalnością tych ostatnich w zakresie opieki zdrowotnej i nowe możliwości zatroszczenia się o własne zdrowie poprzez uczestniczenie w ich inicjatywach.
Ale żeby nie było tylko poważnie, wszystkim częściom kongresu towarzyszyć będą elementy rozrywkowe związane z przedstawianymi tematami, takie jak pokaz mody, koncerty, czy występ DJ Wiki, a także liczne konkursy z nagrodami, tak dla uczestników indywidualnych, jak i dla organizacji seniorskich.

Opracował : Fonomedia  Group  dla MTV24.TV
Materiał dzięki  uprzejmości  i współpray :  GLOS SENIORA  /   OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica