Prestiżowa statuetka dla Kliniki Korona!

Prestiżowa statuetka dla Kliniki Korona!
Prestiżowa statuetka dla Kliniki Korona!

Klinika doktora Marka Janisza zdobyła wyjątkową nagrodę- "Prestiżowy Produkt Roku 2016"!

Zorganizowana 17. czerwca przez redakcję magazynu "Law Business Quality" gala zgromadziła wielu znakomitych przedstawicieli świata biznesu. Nic dziwnego- podczas eventu rozdane zostały nagrody w ekskluzywnym plebiscycie "Prestiżowy Produkt Roku 2016". Znakomite Jury w składzie: Monika Zamachowska, Anna Korcz, Paulina Holtz, Anna Kalata, Iwona Kossmann, Olga Kozierowska, Anna Kazakow, Ewa Hartman i Magdalena Kowalska, wyłoniło 21 wyjątkowych, na polskim rynku, marek. W kategorii Zdrowie bezkonkurencyjna okazała się warszawska Klinika Korona! Nagrodę odebrał dumny właściciel firmy, doktor Marek Janisz:
- To dla nas ogromny zaszczyt i wielka radość, że Klinika Korona została dostrzeżona i doceniona przez tak fantastyczne jury. Cieszymy się niezmiernie z przyznanej statuetki i dołożymy wszelkich starań, aby poziom wykonywanych przez nas usług był wciąż najwyższy. - mówi doktor Marek Janisz.
Z decyzją Jury zgodzili się wszyscy goście obecni na gali, a zwłaszcza zadowolone klientki Kliniki Korona:
- Od jakiegoś czasu, regularnie co pół roku wykonuję badania profilaktyczne piersi w Klinice Korona i uważam, że to fantastyczne miejsce! Sądzę, że statuetka "Prestiżowy Produkt Roku 2016", którą otrzymała Korona nie mogła trafić w inne ręce! W gabinecie doktora Marka Janisza zawsze panuje serdeczna, przyjazna atmosfera. Dzięki temu do badań podchodzę ze spokojem. Mam pełne zaufanie do tego miejsca i do profesjonalistów, którzy tam pracują.- wyznała Dagmara Wójcik, która gościła na gali zorganizowanej przez "Law Business Quality".
Wierne czytelniczki tego magazynu oraz pisma "Imperium Kobiet" kojarzą Klinikę Korona z badań profilaktycznych piersi. Jednak gabinet doktora Marka Janisza ma do zaoferowania znacznie więcej! W ofercie Kliniki znajdziemy bowiem szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Coś dla siebie znajdą tam zarówno panie, którym zależy na poprawie kondycji skóry, jak i te, które szukają bardziej radykalnych rozwiązań. Wszystkie klientki Kliniki Korona są pewne jednego: w sprawach zdrowia czy urody warto zaufać profesjonalistom - takim jak laureaci statuetki "Prestiżowy Produkt Roku 2016", Klinika Korona!

Opracował : Music Media Press
 Poleca : MTV24.TV
 Współpraca : Ilona Adamska   I.D.MEDIA


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica