"Ekstremalna droga krzyżowa".

"Ekstremalna droga krzyżowa".
W piątek, 18 marca po Mszy Świętej w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Sączu odbędzie się Ekstremalna Droga Krzyżowa. Rozpocznie się o godzinie 20 i może potrwać do godziny 15. dnia następnego.

Trasa "Ekstremalnej Drogi Krzyżowej" przebiegnie odcinkami lokalnych dróg powiatowych i gminnych przez miejscowości: kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Sączu Paścia Góra - Marcinkowice - Białowodzka Góra - Zawadka - Świdnik - Łyczanka- Wronowice - Łososina Dolna - Michalczowa - Połom Mały - Januszowa - Librantowa -Siedlce - Miłkowa -Przydonica - Bukowiec - Jamna - Paleśnica - Dzierżaniny - Piaski Drużków - kościół na Kozieńcu w Czchowie.
    Droga Krzyżowa nie ma charakteru grupowej pielgrzymki, w trakcie wędrówki wyżej wyznaczonymi odcinkami dróg, uczestnicy będą poruszać się w małych, pojedynczych grupach (poniżej 10 osób) w znacznej odległości. W związku z tym na całym odcinku wyżej wymienionych dróg nie dojdzie do zajmowania pasa ruchu i stwarzania związanego z tym utrudnienia dla ruchu pojazdów. Każda grupa zostanie wyposażona w elementy odblaskowe oraz oświetlenie.
      Więcej informacji na temat organizowanego wydarzenia (oraz dokładną trasę przejścia) uzyskać można pod adresem edk.nowysacz@gmail.com lub na stronie internetowej www.edk.org.pl. Ekstremalna droga krzyżowa organizowana jest przez wspólnoty "Effatha", "Magic Plus" oraz "Synaj"

 
Oprac. (MK) 

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: UM Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica