Okręgowe biuro Światowych Dni Młodzieży przy Jagiellońskiej

Okręgowe biuro Światowych Dni Młodzieży przy Jagiellońskiej
Sto 100 dni przed rozpoczęciem Tygodnia Misyjnego, który poprzedza Światowe Dni Młodzieży, w Nowym Sączu otwarto biuro okręgowe tego wydarzenia. Uruchomiono też specjalny serwis internetowy. 

Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak oraz prefekt Światowych Dni Młodzieży ks. Janusz Faltyn otworzyli Okręgowe Biuro ŚDM przy ulicy Jagiellońskiej 8. - „Nie mam wątpliwości, że to jest najlepsze miejsce. - mówi włodarz miasta  - Przez cały okres trwania Tygodnia Misyjnego i Światowych Dni Młodzieży biuro będzie do dyspozycji wszystkich zainteresowanych, a także pielgrzymów, którzy przyjadą do Nowego Sącza”.
   W ramach przygotowań do Tygodnia Misyjnego w Nowym Sączu uruchomiono również specjalny serwis internetowy www.sdm.nowysacz.pl. Można tu znaleźć niezbędne informacje dotyczące Światowych Dni Młodzieży w mieście, a także wyjazdu do Krakowa na spotkanie z Papieżem Franciszkiem. Strona zawiera informacje o Nowym Sączu i prezentuje najciekawsze miejsca, które w dniach 20 - 25 lipca będą mogli odwiedzać pielgrzymi z różnych stron świata.

Oprac. (MK). Fot. UM Nowy Sącz. 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: UM Nowy Sącz.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica