Rekolekcje z muzykiem reggae Darkiem Malejonkiem.

Rekolekcje z muzykiem reggae Darkiem Malejonkiem.
Dzisiaj, we czwartek (17 marca) o godzinie 19.30 w kościele św. Kazimierza odbędzie się okręgowe spotkanie młodzieży. Rekolekcje poprowadzi muzyk sceny reggae Darek Malejonek, założyciel „Maleo Reggae Rockers”.

Wydarzenie religijne będzie miało charakter muzycznego czuwania, połączonego ze świadectwem Darka Malejonka. Rekolekcje skierowane są zarówno do ludzi zaangażowanych w przygotowania do ŚDM, jak i do tych, którzy nie są jeszcze związane z ich ideą.
    Darek Malejonek karierę muzyczną rozpoczął w 1983 roku. Związany był z zespołem „Kultura”, następnie z formacjami „Izrael”, „Moskwą” oraz „Armią”. Grał na gitarze basowej. Jest współtwórcą projektów 2 Tm 2,3 (Tymoteusz) oraz zespołu „Arka Noego’. Od 1997 roku, jako założyciel i lider „Maleo Reggae Rockers” koncertuje po całym świecie nagrywając płyty z zagranicznymi gwiazdami muzyki reggae. Do jego i zespołu projektów należą "Panny Wyklęte", które są kompilacją nagrań polskich wykonawców, takich jak: Paulina i Natalia Przybysz, Marcelina Stoszek, Kasia Kowalska, Halina Młynkowa czy Marika Siewert. Jego powstanie zostało zainspirowane historią „Żołnierzy Wyklętych”.

Małgorzata Kareńska  Fot. Darek Golik


Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: nowosądeckie biuro ŚDM

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica