COMFORTOWE LATO: "Najpopularniejsi Lata 2020" -Dobre Bo Zdrowe, nominowana CECHINI MUSZYNA

COMFORTOWE LATO: "Najpopularniejsi Lata 2020" -Dobre Bo Zdrowe, nominowana CECHINI MUSZYNA
COMFORTOWE LATO: "Najpopularniejsi Lata 2020" -Dobre Bo Zdrowe, nominowana CECHINI MUSZYNA, jedna z najlepszych wód mineralnych w kraju. Na plebiscyt zaprasza COMFORT RENT www.comfortrent.com.pl

Wybieramy najlepszą wodę mineralną lata 2020 Czy CECHINI MUSZYNA  www.cechini-muszyna.pl  zdobędzie to wyróżnienie odbierając statuetkę telewizji MTV24.TV. O tym przekonamy się już 30.09.2020 w trakcie koncertu SZLAGIEROWYCH HITÓW w Krynicy Zdroju

Jak oddać głos na CECHINI MUSZYNA?do dnia 25.08.2020 wysyłać bezpłatne smsy ( wg cennika operatora ORANGE ) Wpisując CECHINI MUSZYNA , wraz z imieniem nadawcy i miejscowością z której głos został oddany. Z jednego numeru telefonu można wysłać 3 głosy na 24h.

SMSY WYSYŁAMY NA NUMER : 510 223 506

Zakład Butelkowania NWM Cechini Muszyna mieści się w malowniczym Uzdrowisku Muszyna i tylko tu czerpiemy z tego co mamy najlepsze.

Rozlew odbywa się na trzech nowoczesnych liniach produkcyjnych, każda z nich gwarantuje pełne bezpieczeństwo produktu oraz zachowanie szlachetnego smaku wody wysokozmineralizowanej.

Podczas procesu produkcji nie ma żadnej ingerencji w wodę którą wydobywamy prócz wymaganych prawem takich jak napowietrzanie czy filtracja.

Nad procesem wydobycia i rozlewu wody czuwa zaangażowany zespół doświadczony i wciąż podnoszący swe kwalifikacje ludzi, zachowujący najlepsze praktyki pracy z wodą wysokozmineralizowaną.

Każda partia naszych produktów jest pod ścisłą kontrolą własnego laboratorium jak i firm zewnętrznych celem 100% gwarancji bezpieczeństwa produktu.

Współpracujemy tylko z zaufanymi, certyfikowanymi dostawcami których cyklicznie audytujemy.

Transport naszej wody odbywa się ekologicznym taborem ciężarowym spełniającym najnowsze normy czystości spalin EURO 5 i 6.

Dzięki rozwiniętemu systemowi jakości, nowoczesnemu sprzętowi rozlewniczemu dajemy Tobie gwarancję zdrowia i naturalnego smaku wody Cechini Muszyna.

Opracował : MTV24.TV 2020 www.mtv24.tv
Materiał na podstawie CECHINI MUSZYNA www.cechini-muszyna.pl
Partner plebiscytu : COMFORTOWE LATO MTV24.TV - COMFORT RENT www.comfortrent.com.pl

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica