DOBRE BO ZDROWE : jabłoko - malina , samo zdrowie od producenta ORYGINALNY SOK

DOBRE BO ZDROWE :  jabłoko - malina , samo zdrowie  od producenta ORYGINALNY SOK
Witaminy na jesienny weekend , dostarczone w szklanej butelce dziś prezentujemy kolejny zestaw naturalnego dostarczenia zdrowia . ORYGINALNY SOK , nominowany do nagrody "DOBRE BO ZDROWE" telewizji MTV24.TV.

JABŁKO - MALINA
jabłko-malina – klasycznie polski sok, słodkie jabłka połączone z lekko kwaśną maliną szybko zaspokoją pragnienie. Sok składa się w 80% z sok jabłkowego oraz w 20% z przecieru malinowego, nie zawiera dodatków w postaci cukru oraz barwników. Sok jest pasteryzowany więc możemy cieszyć się smakiem malin przez cały rok.

Przypominamy o trwającym konkursie telewizji MTV24.TV :

Pierwszy jesienny konkurs z najzdrowszymi sokami, pełnymi witamin, naturalne od firmy ORYGINALNY SOK , wraz z zaproszeniami na styczniowy koncert gwiazdy lat 90 muzyki dance MANDARYNY , która na tym koncercie odbierze "Złotą Nutę" i wypije puchar zdrowego soku .

MANDARYNA wystąpi w ramach "Muzycznej Zimy 2020" ( styczeń ) ,a w tym sezonie i zdrowej zimy z porcjami witamin od firmy ORYGINALNY SOK , która nominowana jest do nagrody "DOBRE BO ZDROWE".

Dla naszych widzów mamy cztery zestawy soków wraz z zaproszeniem na koncert MANDARYNY , miejsce do wybrania KRAKÓW lub BIELSKO BIAŁA.

Aby zdobyć "witaminy" wraz z zaproszeniem na koncert wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania konkursowe , wysłać odpowiedź do dnia 03.11.2019 na adres: malopolskietvmedia@interia.pl . w temacie wpisujemy ORYGINALNY SOK , w treści odpowiedzi na pytania wraz z podaniem imienia , miejscowości i numeru telefonu ( do wiadomości redakcji ).

PYTANIA KONKURSOWE :

1. Prosimy wymienić minimum dwie nazwy soków , z jakich owoców i warzyw można nabyć w butelkach o objętości 330ml. ?

2. Prosimy podać dwa tytuły przebojów MANDARYNY !

Życzymy powodzenia w losowaniu , i dobrej zdrowej i muzycznej zabawy .

Opracował : MTV24.TV ( 2019 )   Nagrody  ufundowały firmy : ORYGINALNY SOK  i Music Media PressAutor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica