DOBRE BO ZDROWE: "Najpopularniejsi Lata 2020" - Nominowana KARCZMA CICHY KĄCIK

DOBRE BO ZDROWE: "Najpopularniejsi Lata 2020" - Nominowana KARCZMA CICHY KĄCIK
"Muzyczne Lato 2020" telewizji MTV24.TV i "Dobre Bo Zdrowe" zapraszają do wakacyjnej zabawy. Wybieramy nie tylko przeboje muzyczne lata, ale nie zabraknie akcentów "Dobre Bo Zdrowe". Dziś nominacja w kategorii "Restauracja Lata2020".

Zapraszamy do oddawania swoich głosów na KARCZMA CICHY KĄCIK. Wysyłamy SMS o treści KARCZMA CICHY KĄCIK podając swoje imię i miejscowość z której został wysłany głos. Z jednego numeru można wysłać max 3 SMS na numer : 510 223 506 ( Opłata wg standardowego cennika ORANGE) , masz Sms-y w pakiecie bezpłatne to głosujesz nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Głosy wysyłamy do dnia 25.08.2020. Finał plebiscytu odbędzie się 10.09. wspólnie z 10 urodzinami IMPERIUM KOBIET.

Informacje o naszym kandydacie w plebiscycie "DOBRE BO ZDROWE" MTV24.TV

KARCZMA W MALOWNICZYM MIEJSCU "CICHY KĄCIK" - Krynica Zdrój

WIELOLETNIA TRADYCJA PRZEKAZYWANA Z POKOLENIA NA POKOLENIE, PASJA I MIŁOŚĆ, A TAKŻE TAJEMNE I WŁASNE RECEPTURY PYSZNYCH POTRAW SERWOWANYCH PRZEZ KARCZMĘ, TO ATRYBUTY, KTÓRE NA DŁUGO POZOSTAJĄ W PAMIĘCI ODWIEDZAJĄCYCH. W 2008 ROKU LOKAL PRZESZEDŁ GRUNTOWNY REMONT, ABY JESZCZE BARDZIEJ POSZERZYĆ SWOJĄ OFERTĘ I WYJŚĆ NAPRZECIW OCZEKIWANIOM KLIENTÓW. GÓRALSKO – LUDOWY STYL BUDYNKU, SELEKTYWNIE DOBRANE I WYSZUKANE DEKORACJE ORAZ RĘCZNIE MALOWANE KWIATY WEWNĄTRZ KARCZMY, WZBUDZAJĄ ZACHWYT I POZYTYWNE EMOCJE. PONADTO KARCZMA JEST IDEALNIE WKOMPONOWANA W OTACZAJĄCY JĄ KRAJOBRAZ. SZUM DRZEW I KRZEWÓW, ŚWIEŻE GÓRSKIE POWIETRZE, DELIKATNE POWIEWY WIATRU MUSKAJĄ W PRZYJEMNIE RELAKSACYJNY SPOSÓB. WSZYSTKO TO, POŁĄCZONE W CAŁOŚĆ, I OKRASZONE DŹWIĘKAMI REGIONALNEJ MUZYKI, TWORZY MIEJSCE DOSKONAŁE, PRZESTRZEŃ GDZIE CZAS SIĘ ZATRZYMUJE, A CUDOWNE CHWILE TRWAJĄ PRZY KIELISZKU DOMOWEJ NALEWKI I REGIONALNYCH POTRAWACH.

CICHY KĄCIK OFERUJE DLA WSZYSTKICH GOŚCI 130 WYGODNYCH MIEJSC SIEDZĄCYCH, OBSZERNY PARKING AUTOBUSOWY I SAMOCHODOWY ORAZ ZADASZONY I OTULONY PIĘKNYMI KWIATAMI OGRÓDEK, MIESZCZĄCY 100 OSÓB. NA PAŃSTWA UWAGĘ ZASŁUGUJE SYMPATYCZNA I PROFESJONALNA OBSŁUGA, KTÓRA UMILA CZAS BYWALCOM I SERWUJE POTRAWY W AUTENTYCZNYCH STROJACH REGIONALNYCH. NASI KUCHARZE DOŁOŻĄ WSZELKICH STARAŃ, ABY POTRAWY BYŁY JAK Z BABCINEJ KUCHNI. PONADTO ZAJMUJEMY SIĘ KOMPLEKSOWĄ ORGANIZACJĄ WESEL, IMPREZ RODZINNYCH, SPOTKAŃ BIZNESOWYCH, A LATEM I ZIMĄ ZAPEWNIAMY PAŃSTWU WYJĄTKOWE ATRAKCJE PRZY MUZYCE NA ŻYWO I RADOSNYM, WSPÓLNYM BIESIADOWANIU.

DZIĘKI PEŁNEMU POŚWIĘCENIU I STARANIOM OBECNYCH WŁAŚCICIELI I CAŁEGO PERSONELU, CICHY KĄCIK PRZEZ 4 LATA Z RZĘDU, POCZĄWSZY OD 2011 ROKU BYŁ NAJLEPSZĄ KARCZMĄ W POLSCE, BIORĄC UDZIAŁ W PROJEKCIE POLAND 100 BEST RESTAURANTS. TO NIEZWYKLE PRESTIŻOWY I JEDYNY PROJEKT W NASZYM KRAJU, ORGANIZOWANY NA TAK DUŻĄ SKALĘ. TYM BARDZIEJ, JEST NAM NIEZWYKLE MIŁO, ŻE ZOSTALIŚMY WYRÓŻNIENI. W 2013 ROKU LOKAL ZOSTAŁ OKRZYKNIĘTY NAJLEPSZĄ KARCZMĄ MAŁOPOLSKI, UZYSKUJĄC TYM SAMYM CERTYFIKAT REGIONALNEJ KARCZMY MAŁOPOLSKI, A 2015 ROK TO KOLEJNY SUKCES, LOKAL DOSTAŁ 3 WIDELCE I NAGRODĘ 5-LECIA. WSZYSTKO TO ŚWIADCZY O JAKOŚCI NIEBYWALE KLIMATYCZNEGO MIEJSCA I ZAUFANIU, JAKIM NAS OBDARZYLI ZARÓWNO KLIENCI JAK I JURY. WIERZYMY, ŻE KAŻDY KTO DO NAS PRZYBĘDZIE, ZNAJDZIE TO CZEGO OCZEKUJE. NIC BOWIEM NIE JEST DLA NAS TAK WAŻNE, JAK UŚMIECH NA TWARZY ZADOWOLONYCH GOŚCI.

Opracował :MTV24.TV 2020
Współpraca : "DOBRE BO ZDROWE" MTV24.TV  KOMFORTRENT  www.comfortrent.com.pl 


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica