DOBRE BO ZDROWE: WINE GARAGE & MTV24.TV WIELKANOC 2020

DOBRE BO ZDROWE: WINE GARAGE & MTV24.TV WIELKANOC 2020
DOBRE BO ZDROWE: KIERMASZ WIELKANOCNY z mtv24.tv & WINE GARAGE & PLEBISCYT WIOSNA 2020

Dobre Bo Zdrowe zaprasza na "Kiermasz Wielkanocny z WINE GARAGE z Krakowa i telewizji MTV24.TV.Szanowni nasi widzowie nasza telewizja wspomaga gastronomię w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. Wespół z krakowską restauracją WINE GARAGE organizujemy kiermasz wielkanocny dla mieszkańców Krakowa i okolic.


Kto z nas nie ma ochoty przygotowywać tych smutnych Świąt Wielkanocnych samodzielnie, może spokojnie zamówić wielkanocny koszyk ze smakołykami w Vine Garage właśnie, który zapewnia dowóz na terenie miasta pod wskazany adres. Zamówienia przyjmowane są do dnia 8-go kwietnia pod numerem telefonu 502-927-940 Wierzymy, że ta inicjatywa Wam się spodoba i znajdzie wielu odbiorców i ulży Wam choć trochę w przetrwaniu tego, co dzieje się wokół nas.
Zamów kosz świątecznych smakołyków i spędź mile święta.

Przypominamy o świątecznym konkursie na WIELKANOC z MTV24.TV

WINE GARAGE ufundowało trzy świąteczne kosze pełne smakołyków ) Pytanie konkursowe :
- Prosimy podać imię i nazwisko szefa kuchni nominowanego do nagrody w plebiscycie "Dobre Bo Zdrowe" w kategorii "Kucharz Wiosny 2020"
- Prosimy podać adres WINE GARAGE ?

Najpopularniejsi Roku "DOBRE BO ZDROWE"-Wiosna 2020 telewizji MTV24.TV -www.mtv24.tv

Czas na przedstawienie kolejnego nominowanego w plebiscycie uczestnika naszego plebiscytu w kategorii "Kucharz Wiosna 2020" . Nominację w tej kategorii trafiła do szefa kuchni Wine Garage ( Kraków PL ).
Zapraszamy do oddawania głosów drogą SMS ( opłata standardowa wg planu taryfowego firmy ORANGE. Głosy wysyłamy na numer : 510-223-506 w treści wpisujemy
- PAWEŁ SOBOTA
wraz z podaniem imienia i miejscowości osoby skąd wysyłany jest głos. Dziennie można wysłać 10 SMS z głosami z jednego numeru telefonu.
Głosy wysyłamy do dnia 10.05.2020
Partnerami plebiscytu i gali są: Law Business Quality ComfortRent Wypożyczalnia Samochodów Spring Energy Drink portal Czarno na Czarnym
Życzmy powodzenia i trzymamy kciuki za wszystkie oddane głosy!.

ZDROWYCH , SPOKOJNYCH ŚWIĄT DLA WIDZÓW MTV24.TV

Opracował : MTV24.TV(2020)
Współpraca: www.comfortrent.com.pl portal Czarno Na Białym
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica