DOBRE BO ZDROWE: WOJTEK SARATA nominowany w plebiscycie "Najpopularniejsi Lata 2020"

DOBRE BO ZDROWE: WOJTEK SARATA nominowany w plebiscycie "Najpopularniejsi Lata 2020"
Przypominamy o trwającym wakacyjnym plebiscycie telewizji MTV24.TV i Planety Kobiet przy współpracy z portalem Szczyptą Luksusu. www.szczyptaluksusu.pl i portalem CZARNO NA CZARNYM. Głosy wysyłamy do dnia 28.08., na galę zapraszamy 30.09.o godzinie 18.00. Transmisja wręczenia nagród i koncert gwiazdy zobaczyć będzie można na antenie www.mtv24.tv

Dziś prezentujemy kolejnego nominowanego do nagrody w plebiscycie "DOBRE BO ZDROWE"- LATO 2020 w kategorii "KUCHARZ LATA".

Nominację otrzymuje WOJTEK SARATA , szef kuchni w Karczmie Cichy Kącik . Jak smakują potrawy przygotowywane pod czujnym okiem Wojtka można osobiście sprawdzić odwiedzając tego lata gościnne progi Karczmy Cichy Kącik (Krynica-Zdrój). Wspaniała atmosfera , doborowa załoga w kuchni jak i kelnerów to wizytówka tego miejsca. Świeżość potraw, smak , i wspaniałe podanie.

Na naszej antenie znajdziecie w lipcu wywiad z Wojtkiem , który zdradza swoje zainteresowania kulinarne, uchyli rąbka tajemnicy w czym tkwi sukces potraw w Karczmie Cichy Kącik.

Jak głosować ? Wysyłamy SMS na numer: 510 - 223 - 506 w treści wpisujemy WOJTEK SARATA , wraz z imieniem autora głosu i miejscowością z której wysyłany został głos. Z jednego numeru można wysłać 10 SMS na 24h . Opłata standardowa wg cennika firmy ORANGE bez dodatkowych opłat.

Opracował : MTV24.TV 2020
Foto: Daniel Wojciechowski
Współpraca :  COMFORTRENT  www.comfortrent.com.pl  wypożyczalnia samochodów dla każdego. COMFORTRENT  partnerem MUZYCZNEGO LATA 2020 i DOBREBO ZDROWE

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica