KLUB DOBREJ KUCHNI : Dbamy o kondycję sportowców… SPOKO BOX

KLUB DOBREJ KUCHNI : Dbamy o kondycję sportowców… SPOKO BOX
Pweł Wiesiołek - Klub Dobrej Kuchni
Klub Dobrej Kuchni MTV24.TV współpracuje z firmą SPOKO BOX , której twarzami są Ilona Adamska ,Paweł Wiesiołek , a od maja znany i ceniony DJ ADAMUS. Spoko Box dba o kondycję sportowców .

SPOKO BOX ( www.spokobox.eu ) dba  o zdrowie, sprawność i wydolność Pawła Wiesiołka, lekkoatlety i wieloboisty, który wielokrotnie stawał na podium w mistrzostwach Polski i Europy, zdobywając złote medale. W roku 2016 Paweł walczy o udział w Olimpiadzie w Rio, w czym Spokobox codziennie profesjonalnie, ale i przepysznie Go wspiera. Dla Pawła przygotowujemy Program FIT w wersji Personal, uwzględniając wymagania dietetyczne związane z treningami.

Zapraszamy i polecamy  zdrowe odrzywianie przez cały rok , Klub Dobrej Kuchni  MTV24.TV  poleca
Dla osób z Krakowa i okolic  mamy dobrą wiadomość  Spoko Box  będzie miało swoje przedstawicielstwo  "Cichy Gail" - Słomniki  ( Woj.Małopolskie ) podejmuje autoryzowaną współpracę i będzie serwować  diety i odrzywianie przygotowane przez specjalistkę  w odrzywianiu  Anne Szczypek , której przepisy i propozycje można znaleść w najnowszym wydaniu książki "Szczypta Luksusu 2 " pod redakcją Ilony Adamskiej .

SPOKO BOX  ( www.spokobox.eu )
CICHY GAIK  - Ratajów 124 - Słomniki  na trasie  Kraków - Warszawa

KLUB DOBREJ KUCHNI : MTV24.TV / ATV / PALNETA KOBIET /  MANAGER NA OBCASACH / MAMA NA OBCASACH  / SZCZYPTA LUKSUSU /

Opracowął : Music Media Press


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica