KLUB DOBREJ KUCHNI : "Szczypta Luksusu 2" - Ilona Adamska

KLUB DOBREJ KUCHNI : "Szczypta Luksusu 2" - Ilona Adamska
Ilona Adamska i ekipa Browar Gentleman
Gdyby wręczano wzorem "Złotych płyt" nagrody "Złote książki" to taką nagrodę zdobyłaby książka Ilony Adamskiej "Szczypta Luksusu 2" , która wyznacza trendy w odżywianiu. Książkę można nabyć drogą internetową na stronie : www.multistore24.pl , W tym wydaniu zdobędziemy cenne wskazówki i przepisy prezentowane przez Annę Szczypek ( Spoko Box ) która zadba o zdrowe posiłki i dzieli się z czytelnikami kilkoma przepsiami . Więcej na ( www.spokobox.eu ) . Z drugiej strony polecamy przepis młodego i niezwykle zdolnego adepta sztuki kulinarnej z Warszawy Piotra Burzyńskiego . Sukces drugiej książki "Szczypta Luksuus" pozwala sądzić iż niebawem zagości na półkach księgarni kolejna edycja i zestaw wspaniałych przepsiów . Ilona Adamska mimo wielu obowiazków zapowiada ponowny przyjazd  do Krynicy -Zdroju , gdzie spotka się z swoimi czytelnikami i sympatykami . Tym razem odwiedzi  Muszynę , Żegiestów , i Krynicę Zdrój .Może będzie to czas promocji nowego wakacyjnego wydania "szczypty Luksusu" .Nie zabraknie niespodzianek przygotwanych przez producenta spotkań z Iloną Adamską , firmę Music Media Press.
W o czekiwaniu na to spotkanie  przypominamy foto relację jak to wyglądało  9 kwietnia w Karczmie "Cichy Kącik"( Krynica -Zdrój) , karczma zaprasza w swoje goscinne progi przez siedem dni w tygodnu , a na okres zbliżającego się lata przygotowuje specjalną kartę menu i poleca specjalną edycję piwa  produkowaną przez Browar Gentleman " Miedziany Dran".
Foto relację przygotował  Łukasz Obiorek , współpraca Hotel "Orlik" ( Krynica Zdrój ) hotel gościł  Ilonę Adamską wraz z ekipą  redakcji I.D.Media .

Opracował : MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica