KLUB DOBREJ KUCHNI : ZAKRĘTKA poleca "AJWAR"

KLUB DOBREJ KUCHNI : ZAKRĘTKA  poleca "AJWAR"
Klub Dobrej Kuchni MTV24.TV
Klub Dobrej Kuchni podjął współpracę z producentem zdrowej , ekologicznej żywności . Firma "Zakrętka" specjalizuje z produkcji domowych przetworów , dżemów , pieczywa, sosów . Produkty "Zakrętki" idealnie wpisują się w "Szczyptę Luksusu" i w podniebienia naszych czytelników którzy chcą żyć i spożywać produkty EKO.
Dziś prezentujemy  bałkański sos warzywny  - poleca  "ZAKRĘTKA"

Ajwar to klasyczny, bardzo popularny bałkański sos warzywny. Latem wszystkie wioski z tej części świata pachną pieczoną, na przydomowych grillach, świeżą papryką i bakłażanem. Nasz sos również smakuje orientalnie i przypomina wspomniane rejony. Jest czosnkowy i pomidorowy zarazem z dodatkiem dużych płatów papryki i bakłażana. Można go jeść z chlebem, ryżem czy makaronem.
Takiego smaku w sklepie nie znajdziecie, chyba że na wakacjach na Półwyspie Bałkańskim. Pracochłonność wykonania tej potrawy powoduje, że jest on produkowany w ograniczonych ilościach i w określonym czasie.

Smacznego
Foto : D.R  i  Music Media Press
Klub Dobrej Kuchni :  MTV24.TV / ATV / SZCZYPTA LUKSUSU /  MANAGER NA OBCASACH /

Partnrem książki pod redakcją Ilony Adamskiej "Szczypta Luksusu 2"  jest telewizja MTV24.TV  i Music Media PressKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica