„Rower - Moja Pasja”. III festyn rowerowy w Tyliczu za nami.

"Rower - Moja Pasja". III festyn rowerowy w Tyliczu za nami.
     Pod hasłem „Rower - Moja Pasja” 8 lipca (niedziela) na stadionie sportowym w Tyliczu odbyła się III edycja zawodów rowerowych. Tę wspaniałą imprezę - w ramach obchodów 400 lecia odnowienia praw miejskich Tylicza - na świeżym powietrzu zorganizowało Stowarzyszenie „Aktywny Tylicz”. Współorganizatorem festynu byli również wolontariusze Coca Cola HBC Polska. 

    -"Cieszymy się, że z roku na rok jest was coraz więcej, a nasze zawody dostarczają wam wiele niezapomnianych wrażeń sportowych oraz możliwości spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym. - powitał uczestników prowadzący imprezę Janusz Kieblesz.
      Na start zgłosiło się 68 rowerzystów nie tylko z Tylicza, ale także Krynicy, Powroźnika, Żegiestowa, Nawojowej, Mochnaczki, Myślenic a nawet Krakowa. W rywalizacji wzięli udział kolarze w różnych kategoriach wiekowych. Każdy z zawodników miał do pokonania wyznaczoną trasę, a zwyciężał ten kto przejechał najszybciej. Natomiast starsi zawodnicy zmierzyli się w 30 km maratonie MTB wokół Tylicza. Rozpoczął go honorowy przejazd przez rynek w asyście Straży Miejskiej i motocykli, a następnie ulicą Wolności do rozlewni Wód Mineralnych "Kropla Beskidu", i dalej  ku granicy państwa. Na zwycięzców i uczestników oczekiwały medale oraz  ciekawe nagrody. Nie zabrakło również atrakcji. m.in. pokazu motocyklowego i występów artystycznych, a także quizów oraz zabaw zręcznościowych. A w kąciku kulinarnym można było degustować wspaniałe ciasta!
 
Wyniki w najmłodszych grupach:
do 5 lat dziewczynki
1. Anna Białończyk
2. Nina Andrejko
3. Malwina Kwiatkowska
do 5 lat chłopcy
1. Michał Królikowski
2. Konrad Ciołkiewicz
3. Jan Machnik
6 - 7 lat dziewczynki
1. Małgosia Zanela
2. Wiktoria Pawliszak
3. Zuzanna Nosal
8 - 9 lat dziewczynki
1. Zuzanna Barnowska
2. Julia Andrejko
3. Daria Dudyk.
8 - 9 lat chłopcy
1. Marcin Miejski
2. Paweł Czop
3. Janek Hamernik

(Red. M) fot. aut.
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica