Artykuły

Jest nas już prawie 7000! Dołącz do nas. FESTIWAL BIEGÓW - Krynica Zdrój  poleca: Małopolskie.TV  & Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA ( www.farmona.pl )

Jest nas już prawie 7000! Dołącz do nas. FESTIWAL BIEGÓW - Krynica Zdrój poleca: Małopolskie.TV & Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA ( www.farmona.pl )

2013-08-30 | Sport | Pozostałe
Już prawie 7000 zawodników zarejestrowało się na IV Festiwal Biegowy. Festiwal odbędzie się w dniach od 6 do 8 września 2013 roku w Krynicy-Zdrój. Pula nagród tegorocznego Festiwalu to 450 000 złotych. Wśród uczestników rozlosujemy 2 samochody osobowe. Festiwal Biegów poleca Małopolskie.TV.
Jubileuszowy X Turniej Piłki Nożnej Pamięci Eugeniusza Cichonia.

Jubileuszowy X Turniej Piłki Nożnej Pamięci Eugeniusza Cichonia.

2013-08-15 | Sport | Krynica
8 sierpnia (czwartek) na boisku piłkarskim przy ulicy Źródlana odbył się X Jubileuszowy Turniej Piłki Nożnej „Pamięci Eugeniusza Cichonia”. Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krynicy - Zdroju, a także rodzina zmarłego oraz przyjaciele. Najlepszym zawodnikiem został Marek Wielocha z drużyny Uzdrowisko Krynica - Żegiestów.
Puchar Burmistrza w III Turnieju Piłki Plażowej dla Domków w Lesie

Puchar Burmistrza w III Turnieju Piłki Plażowej dla Domków w Lesie

2013-08-14 | Sport | Krynica
I miejsce w III Turnieju Siatkowej Piłki Plażowej O Puchar Burmistrza Krynicy - Zdroju zdobyła drużyna "Domki w Lesie. Sportowe rozgrywki odbyły się w sobotę (10 sierpnia) w Osadzie Turystycznej "Domki w Lesie"
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica