CELTIC GLADIATOR 15 ( 04.11.) pod patronatem MTV24.TV - "Wania" wraca do korzeni

CELTIC GLADIATOR 15 ( 04.11.) pod patronatem MTV24.TV  - "Wania" wraca do korzeni
 Gorące i pełne emocji walki w listopadowy wieczór w Nowym Sączu już 4 listopada na Celtic Gladiator 15. Media patronat MTV25.TV . Partnerem relacji jest firma Nestia Odszkodowania
 
 
"Wania" wraca do korzeni   walkę poleca  MTV24.TV  Bartłomiej Wańczyk (15-7-0 KO) pięściarz zawodowy wraca na ring w swoim rodzinnym Nowym Sączu. "Wania" zadebiutuje na gali Celtic Gladiator XV w tzw. Cage Boxingu. Nękany kontuzjami zawodnik ostatni swój występ zanotował w 2016 roku w Tczewie pokonując przez KO w pierwszej rundzie Arkadiusza Rejowskiego. 


Zawodnik Boxing Team Poznań największy sukces osiągnął w 2009 r. w Berlinie pokonując przez TKO Jurisa Ivanovska, zdobywając młodzieżowe mistrzostwo świata federacji GBC. Warto zaznaczyć że w 2 rundzie doszło do złamania lewej ręki, mimo to znokautował przeciwnika. "Wania" na ringu zawodowym zadebiutował w 2007 r.


w Nowym Sączu na gali organizowanej przez obecnego prezesa Celtic Gladiator Alberta Jarzębaka z którym stawiał pierwsze kroki na ringach amatorskich jak i zawodowych. Ostatni raz w Sączu Bartek występował w 2008 r. wygrywając przez TKO z Ukraińcem Andriyem Dotsenko. "Wania" jest "głodny" boksu, na pewno będzie chciał się pokazać w swoim mieście z jak najlepszej strony, dostarczając kibicom sporą dawkę emocji.


Zapraszamy do zakupu biletów na Celtic Gladiator 15. www.celticgladiator.shop Opracował ;  ONE MEDIA GROUP  dla MTV24.TV
 Współpraca : Nestia Odszkodowania 
 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica