Charytatywny mecz hokeja na lodzie KH KTH – Olimpijczycy.

Charytatywny mecz hokeja na lodzie KH KTH – Olimpijczycy.
Jutro, 11 marca w krynickiej hali lodowej MOSiR na taflę wyjadą Olimpijczycy i hokeiści KTH, którzy rozegrają mecz charytatywny. W rozgrywkach udział zapowiedział Mariusz Czerkawski - hokeista, reprezentant kraju, olimpijczyk z Albertville 1992.
 
Jutro, (11 marca) na lodowisku MOSiR zostanie rodegrany charytatywny mecz w hokeju na lodzie pomiędzy drużynami: KH KTH a reprezentacją Olimpijczyków. Pocz. godz. 19.
    Atrakcją będzie możliwość zobaczenia w akcji takich zawodników jak, znany - z lodowisk NHL Mariusz Czerkawski i Andrzej Zabawa - uczestnik wygranego meczu z ZSRR w Katowicach w 1976 roku. Poza tym w składzie Olimpijczyków wystąpią: Marek Batkiewicz, Mariusz Kieca, Gabriel Samolej, Eugeniusz Lewacki, Zenon Hajduga, Jerzy Sobera, Wojciech Tkacz, Krzysztof Podsiadło, Krzysztof Kuźniecow, Jacek Szopiński, Robert Szopiński, Józef Batkiewicz, Mieczysław Iskrzycki, Leszek Tokarz.
   W przerwach meczu organizowane zostaną konkursy z nagrodami, w tym smartfony, gadżety klubowe, a także kwesta charytatywna Sursum Corda dla Oliwiera Kasperowicza i Amelki Czarneckiej na leczenie i rehabilitację. Chłopiec cierpi na astmę i atopowe zapalenie skóry, a dziewczynka na ostrą białaczkę limfoblastyczną.
   Wcześniej, o godzinie 16. w sali konferencyjnej Pijalni Głównej odbędzie się panel dyskusyjny. Wstęp – wolny.
 
(MK). 

 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica