Jest nas już prawie 7000! Dołącz do nas. FESTIWAL BIEGÓW - Krynica Zdrój poleca: Małopolskie.TV & Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA ( www.farmona.pl )

Jest nas już prawie 7000! Dołącz do nas. FESTIWAL BIEGÓW - Krynica Zdrój  poleca: Małopolskie.TV  & Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA ( www.farmona.pl )
Festiwal Biegowy 2013 ,poleca Małopolskie.TV
 Już prawie 7000 zawodników zarejestrowało się na IV Festiwal Biegowy. Festiwal odbędzie się w dniach od 6 do 8 września 2013 roku w Krynicy-Zdrój. Pula nagród tegorocznego Festiwalu to 450 000 złotych. Wśród uczestników rozlosujemy 2 samochody osobowe. Festiwal Biegów  poleca Małopolskie.TV.
 
Wśród widzów Małopolskie TV  rozlosujemy  specjane upominki  ufundowane przez partnerów akcji "LATO 2013" MAŁOPOLSKIE.TV  firmy : 

LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH  FARMONA  ( www.farmona.pl  i www.farmonahotel.pl ) 
oraz: 
Transport  i wynajem samochodów  "CARO" - Kraków  i Trójmiasto  ( www.car-o.pl ) 

 Aby otrzymać  nagrody w postaci  zestawów kosmetyków  firmy "FARMONA"  i płyty  kompaktowe  "Lato 2013" i "Jesień 2013" ( wydawca My Music )  ufundowane przez firmę  "CARO"  wystarczy prawidłowo odpowiedzieć  na pyatnie konkursowe , wysyłając  odpwoiedzi na adres:  malopolskietv@interia.pl   do dnia: 03.09. 2013 r

 1. Która odycja Festiwalu Biegów  odbywa się w krynicy Zdrój ?

 MAŁOPOLSKIE.TV  - FARMONA - CARO -  zapraszają  do wspólnej zabawy  i na  tegoroczny  Festiwal Biegowy do Krynicy Zdrój i Muszyny. ( 6-8.09. 2013 )  www.festiwalbiegow.pl  

 uż prawie 7000 zawodników zarejestrowało się na IV Festiwal Biegowy. Festiwal odbędzie się w dniach od 6 do 8 września 2013 roku w Krynicy-Zdrój. Pula nagród tegorocznego Festiwalu to 450 000 złotych. Wśród uczestników rozlosujemy 2 samochody osobowe.

Festiwal Biegowy jest jedynym tak wszechstronnym i różnorodnym wydarzeniem biegowym w naszym kraju.  W ciągu trzech dni sportowych zmagań zawodnicy mają do wyboru kilkanaście biegów o łącznej długości ponad 200 km – od mini maratonu dla dzieci i Giełdowej Mili, poprzez Życiową Dziesiątkę i Koral Maraton, aż do Biegu 7 Dolin czyli ultramaratonu na 100 km, wiodącego szlakami Beskidu Sadeckiego.     W pierwszym  Festiwalu uczestniczyło około 1000 biegaczy, w drugim  już prawie 3000, a w trzecim ponad 4000 -  tak szybkiego rozwoju nie notuje żadna inna impreza biegowa w Polsce.   

W tym roku po raz pierwszy rozegramy Bieg Nocny na 7 km, Szybką trójkę na 3 km czy bieg na 1 km – jak widać są to propozycje dla wszystkich. Tym samy liczba biegów i rywalizacji przekroczyła już 20. Dla najmocniejszych biegaczy mamy nowa konkurencję -  IRON RUN  czyli biegową wieloetapówkę  rozgrywaną na zasadach biegu pościgowego. W ciągu trzech dni biegacze wystartują w pięciu biegach o łącznej długości 60 kilometrów, a najciekawsze i mam nadzieję najbardziej emocjonujące dla zawodników i kibiców będzie  to, że od drugiego etapu zawodnicy wybiegać będą na trasę z przewagą czasową uzyskaną we wcześniejszej rywalizacji. Zwycięzca,  który uzyska  najlepszy czas łączny we wszystkich pięciu biegach, otrzyma nagrodę w wysokości 15000 zł. Panie będą mogły rywalizować w IRON RUN for Women. Rośnie także pula nagród. W tym roku rozlosujemy nie jeden a dwa samochody – jeden trafi do uczestnika Koral Maratonu a drugi do jednego z biegaczy którzy ukończą Życiową Dziesiątkę. Wyjątkową atrakcją będą także Mistrzostwa Świata w Biegach Górskich, które odbędą się na Jaworzynie Krynickiej. Będzie w nich uczestniczyć ponad 500 zawodników z około 40 krajów świata. Będzie to niepowtarzalna okazja do przyjrzenia się sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie.

 Zaprasza i poleca  : MAŁOPOLSKIE.TV   &  PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl ) -partner technologiczny.

 Współpraca z Małopolskie.Tv  :   FARMONA  ( www.farmona.pl )  , CARO ( www.car-o.pl ) 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica