Media Patronat MTV24.TV : Erick Rios vs Taylor Alfaro na Celtic Gladiator 13 Los Angeles

Media Patronat MTV24.TV : Erick Rios vs Taylor Alfaro na Celtic Gladiator 13 Los Angeles
 Media Patronat MTV24.TV : Erick Rios vs Taylor Alfaro na Celtic Gladiator 13 Los Angeles
Pojedynek w wadze koguciej, do 135 funtów, pomiędzy kalifornijskimi zawodnikami Erickiem Rios z Systems Training Center w Hawthorne a Taylorem Alfaro z CMMA w Gardena, będzie jednym z ciekawszych wydarzeń gali Celtic Gladiator 13 w El Monte w dniu 14 lipca 2017.

31-letni Eric Rios jest podopiecznym trenera Iana Harrisa i na co dzień jest jest technikiem telewizyjnym, ale jego pasją jest MMA, a wzorem były mistrz UFC Frankie Edgar. Zaczynał od Karate, ale obecnie stara się być wszechstronnym zawodnikiem. Na razie zaczął od dwóch porażek z bardziej doświadczonymi rywalami, ale tym razem liczy na przełamanie passy i pierwsze zwycięstwo.

Taylor Alfaro ma 23 lata i trenuje MMA od 2013 roku pod okiem Chada George. Jest amatorskim mistrzem California Fight League (CFL AMMY) w wadze piórkowej. On także wzoruje się na Frankie Edgarze, ale zaczynał od wrestlingu i Muay Thai. Jest zawodowym kierowcą. Na sportowej arenie odniósł jedno zwycięstwo i poniósł jedną porażkę. Teraz liczy na kolejną wygraną.

Celtic Gladiator 13 Los Angeles odbędzie się 14 lipca 2017 w hali Florentine Gardens, w El Monte, w pobliżu Los Angeles.

Zapraszamy do zakupu biletów na Celtic Gladiator 13 Los Angeles na www.celticgladiator.com.Opracował : ONE MEDIA  dla  MTV24.TV
Współpraca  CELTIC GLADIATOR  
Partnerzy gali :   ONE FM  / ONE MEDIA  /  CHARAKTERNI / NESTIA ODSZKODOWANIA  / MTV24.TV 
  Na żywo gala w : FIGHT BOX  HD
 

 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica