Pod patronatem MTV24.TV : Celtic Gladiator 13 Los Angeles - nasz debiut w USA

Pod patronatem MTV24.TV : Celtic Gladiator 13 Los Angeles - nasz debiut w USA
Celtic Gladiator 13 Los Angeles - nasz debiut w USA pod patronatem MTV24.TV , ATV Warszawa , ONE.FM , Planeta Kobiet , One Records, NESTIA ODSZKODOWANIA  , CHARAKTERNI.
Celtic Gladiator ma zaszczyt poinformować, iż po najbliższej gali Celtic Gladiator 12 w Grays, w Wielkiej Brytanii, swoje kolejne wydarzenie przeprowadzimy na terenie USA. Gala Celtic Gladiator 13 odbędzie się w malowniczym El Monte, w hrabstwie Los Angeles w Kalifornii, leżącym zaledwie 20 km od centrum "Miasta Aniołów".


"Chcemy spróbować swoich sił na nowym rynku. Robiliśmy rekonesans, mamy poważnych partnerów w Stanach Zjednoczonych i jesteśmy gotowi zadebiutować w kraju, gdzie MMA jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportu. Nasza organizacja choć nie jest wielka to jest tam rozpoznawalna, dzięki zawodnikom, którzy u nas walczyli i dziś stanowią czołowe postacie tej sceny jak na przykład Conor McGregor" - powiedział prezes i właściciel Celtic Gladiator Ltd., Albert Jarzębak.

Pierwsza amerykańska edycja gali Celtic Gladiator 13 Los Angeles, odbędzie się 14 lipca 2017 roku i będzie to kolejne historyczne wydarzenie w dziejach naszej organizacji. Wkrótce podamy więcej szczegółów.

Opracował ; ONE RECORDS  dla  MTV24.,TV

 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica