Poleca MTV24.TV : FEN 18 Summer Edition ( 12.08.2017r ) Hala Widowiskowo-Sportowa Koszalin

Poleca MTV24.TV  :  FEN 18 Summer Edition ( 12.08.2017r ) Hala Widowiskowo-Sportowa Koszalin
Poleca MTV24.TV
 FEN 18 Summer Edition ( 12.08.2017r ) Hala Widowiskowo-Sportowa Koszalin .ul. Śniadeckich 4, 75-453 Koszalin. Organizator : FightExclusiveNight Najważniejsze wydarzenie sportowe w Polsce ;lata 2017 roku.


 MTV24TV trzyma kciuki za występ Andrzej Arkadiusz Grzebyk z Legion Team Tarnów . Wywiad z Andrzejem na łamach naszych media patronów jeszcze w sierpniu po gali .Życzymy powodzenia ! 


Polska organizacja sztuk walki znów powraca na wybrzeże. Koszalin stanie pod znakiem kolejnej gali FightExclusiveNight, kiedy FEN 18 Summer Edition sprowadzi 12 sierpnia do klatki m.in. gwiazdy piórkowej kategorii wagowej, czyli Kamila Łebkowskiego i Bartłomieja Koperę.Kamil "Bomba" Łebkowski to jeden z największych bohaterów Fight Exclusive Night i jeden z najbardziej aktywnych zawodników. Z rekordem 16-5 wystąpi w głównej walce wieczoru, a będzie to jego trzecia gala z rzędu. W co-main event natomiast zobaczymy Andrzeja Grzebyka. Podkarpacki fighter zapewne będzie chciał utrzymać „win streak” i zakończyć swój pojedynek zwycięstwem. Na dziesięć wygranych starć, aż siedem Grzebyk zakończył przed czasem. Duże emocje wzbudzą także kolejne nazwiska z karty walk: Bartłomiej "Małpa" Kopera, Aleksander Georgas, Wojciech "Kulkinio" Janusz, Mateusz "Chińczyk" Rębecki, czy powracający do klatki Tomasz „Pająk” Stasiak zapewnią widzom i fanom sztuk walki niezapomniane widowisko.Gala odbędzie się w Koszalinie w głównej Hali Widowiskowo-Sportowej (ul. Śniadeckich 4, 75-453 Koszalin), a bilety można kupić na http://bilety-fen-mma.com/ od dzisiaj!Federacja Fight Exclusive Night to największy w Polsce organizator gal walk na zasadach MMA i K-1, zrzeszający ponad 50 zawodników z całego świata.Materiał FightExclusiveNight Paweł Jóźwiak 


 
Na sportowe emocje zapraszają ONE EMDIA GROUP  & NESTIA ODSZKODOWANIA  

 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica