Puchar VI Spartakiady Integracyjnej dla Szkoły Podstawowej nr. 2

Puchar VI Spartakiady Integracyjnej dla Szkoły Podstawowej nr. 2
Na Deptaku odbyła się (26 maja) VI Powiatowa Spartakiada Integracyjna o Puchar Burmistrza Krynicy - Zdroju. Główna nagroda przypadła krynickiej szkole podstawowej nr. 2 im. Polskich Olimpijczyków.  Było mnóstwo świetnej zabawy!

W zawodach sportowych wystartowały drużyny z Krynicy - Zdroju, w tym ze Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Przystań”, a także Mochnaczki, Siołkowej, Gostwicy, Piwnicznej, Tylicza. Sportowcy toczyli piłki torem przeszkód, rzucali woreczkami z grochem do kosza i kółkiem do celu, prowadzili kij hokejowy z piłeczką tenisową pomiędzy bramkami.
     Było mnóstwo świetnej zabawy na świeżym powietrzu. Tym bardziej, że wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami. Dla osób niepełnosprawnych spartakiada była wielkim przeżyciem. Po sportowych zmaganiach można było posilić się słodkimi specjałami. W części artystycznej przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpiły m. in. zespoły taneczne Tańca Nowoczesnego „Rytmiks”, Studio Piosenki, a także formacja Butterfly Crew i Funky Dolls. Spartakiada to bowiem nie tylko sportowe emocje, ale także dobra muzyka, zabawa i smaczne jedzenie.

Małgorzata Kareńska
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica