Tylicz. II bezkrwawe łowy o Puchar Wód Mineralnych.

Tylicz. II bezkrwawe łowy o Puchar Wód Mineralnych.
W niedzielę (9 lipca) na Strzelnicy Sportowej w Tyliczu odbyły się II Zawody Strzeleckie o Puchar Wód Mineralnych. Zwyciężył Marcin Zawiślan z Krynicy - Zdroju, który zdobył 484 punkty na 500 możliwych. Wśród startujących znalazła się jedyna kobieta, Grażyna Ambroziak, która z 452 punktami zajęła czwarte miejsce.

Bezkrwawy sześciobój myśliwski składał się z następujących konkurencji: śrutowe - skeet (krąg), trap (oś) przeloty, zając oraz kulowe - rogacz i dzik w przebiegu. Na zakończenie sumuje się liczbę punktów z każdej konkurencji. - „Dawno nie było tak dobrych wyników. - cieszy się Bogumił Witkowski, główny sędzia. - „Zawodnicy przyjechali z całej Polski: Warszawy, Rzeszowa, Krakowa, powiatów: limanowskiego, nowosądeckiego i nowotarskiego”. - dodaje. Zawody zorganizowano, aby reklamować wody mineralne i lepiej się sprzedawały. - „Chcemy w ten pomóc społeczności lokalnej. Może to pomoże, a może nie, ale lepiej coś robić niż nic. Szkoda tylko, że trochę aura przeszkodziła” -puentuje sędzia. Pod koniec zawodów przeszła bowiem ogromna burza.
     Organizator zawodów to Komisja Strzelecka Polskiego Związku Łowieckiego Okręgowego Zarządu w Nowym Sączu. Sponsorem nagród i współorganizatorem była firma Cechini.

Małgorzata Kareńska 

 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze

2013-06-11 21:17:23 - Skketowiec ip:89.76.69.182
Wielkie brawa dla Pani Grażyny Ambroziak ! Cieszy mnie że kobieta takie osiąga wyniki gdzie nie jeden strzelajacy pan nigdy tyle nie osiągnie . Gratulacje ! Jestem Pani fanem ! Warszawa gratuluje posiadania w swoim składzie takiej fajnej zawsze uśmiechnietej dziewczyny !
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica