20-lecie ULTRA DJ TEAM, 26 maja Klub Muzyczny Muzyczny "FABRYKA" - Nowy Sącz

20-lecie ULTRA DJ TEAM,  26 maja  Klub Muzyczny Muzyczny "FABRYKA" - Nowy Sącz
ULTRA DJ Team w Nowym Sączu!


Klub Fabryka, Hektor Entertainment i Fonomedia Group zapraszają na niesamowitą imprezę muzyczną z okazji 20-lecia ULTRA DJ TEAM, która odbędzie się już 26 maja
w Nowosądeckim Klubie Fabryka.

W 1997 roku rozpoczęto organizować w Nowym Sączu imprezy z muzyką techno. Rok później powstała fantastyczna grupa muzyków występująca pod nazwą Ultra DJ Team u Michała w Piwnicy, w której codziennie spotykali się ludzie odpowiedzialni później za najlepsze imprezy muzyczne, zarówno w Nowym Sączu jak i na południu Polski.

W tym roku mija równe 20 lat od rozpoczęcia działalności grupy Ultra DJ Team. Z tej okazji zapraszamy wszystkich do Klubu Fabryka, aby uczcić tą rocznicę przy dźwiękach najlepszej muzyki techno i przypomnieć najznakomitszy okres działalności tej grupy przypadający na lata 1997 – 2000.

Z okazji tak okrągłej rocznicy wystąpią najlepsi DJ w Polsce grający muzykę techno. Na scenie zobaczymy Leona z Warszawy (główny organizator festiwalu Audioriver, rezydent klubów „Smolna” w Warszawie i „Pralnia” we Wrocławiu), DJ Discox z Krakowa (rezydent klubu „Prozak”) oraz młody i utalentowany duet z Nowego Targu - Karl von Bahnhof & Mirella. Line up zostanie uzupełniony o znane, lubiane i legendarne już osobowości na Nowosądeckiej scenie muzycznej - Oley'emi Nukee Proff'em.

Publiczność może się spodziewać nieodłącznych symboli z dawnych lat – będzie mnóstwo UV, stroboskop 10 000 Watt oraz unikalnych dekoracji na głównej sali. Postaramy się również zaprezentować na ścianach Fabryki fotografie i filmy z tamtego wspaniałego okresu.Opracował  :  Fonomedia Group   &  MTV24.TV
Autor: Mateusz Marzec
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica