30.08.2014 LIVE IN KRAKÓW - Andrea Bocelli , polecamy CD i DVD "Love In Portofino" MAŁOPOLSKIE.TV

30.08.2014 LIVE IN KRAKÓW - Andrea Bocelli , polecamy CD i DVD  "Love In Portofino"  MAŁOPOLSKIE.TV
Andrea Bocelli
30 sierpnia 2014 , wielki koncert na stadionie Cracovii w Krakowie. Andrea Bocelli , to jedyne muzyczne spotkanie z tym światowym artystą w Polsce w tym roku. Małopolskie.TV poleca to muzyczne wydarzenie . A dziś polecamy płytę "Love In Portofino"

Love in Portofino to zbiór najbardziej znanych i zarazem ulubionych miłosnych utworów artysty. Płyta DVD to koncert Bocelliego, zrealizowany w sierpniu 2012 roku w jednej z najpiękniejszych scenerii koncertowych świata - Piazzetta w Portofino. Tenora wspierają starannie dobrani muzycy, w tym David Garett i Carolina Campbell na skrzypcach, niemiecka śpiewaczka Helene Fischer oraz brazylijska śpiewaczka, autorka piosenek Sandy. Na trąbce zobaczymy Chrisa Botti, a narzeczona Andrea Bocellego Veronica Berti wykona z Andreą piosenkę pt. Something Stupid, całość dopełnia 40-osobowa orkierstra. Ten intymny i romantyczny koncert został uwieczniony i wyprodukowany przez zdobywcę 16 nagród Grammy - Davida Fostera.
Album dostępny w sieci sklepów  EMiK , i EMPiK .COM
Wydawca : UNiversal Music Polska
Małopolskie.TV poleca   wydanie specjane zawierające płytę DVD i CD tego artytsty

 30.08. 2014   KONCERT  ROKU 2014   " LIVE IN KRAKÓW ' - ANDREA  BOCELLI 

Sukces Andrei Bocellego nie da się porównać z żadnym innym artystą klasycznym, ponieważ tylko Andrea zrobił tak oszałamiającą karierę w dwóch diametralnie różniących się światach – muzyki rozrywkowej i poważnej. Jego kariera jest niewiarygodna, każda płyta, nie ważne czy popowa, czy operowa sprzedaje się w milionach egzemplarzy. Wywiera on wielki wpływ na rynek muzyczny, potrafi doskonale łączyć gatunki, wprowadził elegancką klasykę w zwariowany świat popu, ale zachował przy tym dobry smak.

Andrea Bocelli jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród (np. Złoty Glob), jego płyty biją wszelkie rekordy pod względem sprzedaży (znalazły one już ponad 80 milionów nabywców), czy obecności na listach przebojów (Sacred Arias przez 3,5 roku na pierwszym miejscu listy muzyki poważnej). Jego nazwisko pojawiło się nawet w Księdze Rekordów Guinessa.

Na początku 2013 roku pojawiła się na rynku najnowsza płyta Bocellego Passione. Znajdują się na niej ulubione piosenki artysty o miłości, ale w przeciwieństwie do albumu Amore, nawiązujące do różnych gatunków muzycznych, w tym takie hity jak: Love Me Tender, czy Girl From Ipanema.

Andrea Bocelli występował przed papieżem, królami, książętami, prezydentami. O duety z tym wspaniałym tenorem zabiegają największe nazwiska świata muzyki. Solowych koncertów daje zaledwie kilkanaście w roku, dlatego każdy jego występ to wielkie wydarzenie, prawdziwa gradka dla muzycznych koneserów. 30 sierpnia na krakowskim Stadionie Cracovii usłyszymy utwory z nowej płyty oraz największe przeboje tego rewelacyjnego tenora.
Sobota / Saturday
2014-08-30 20:00
Stadion Cracovii
Józefa Kałuży 1, 30-962 Kraków
sprzedaż on-line biletów trwa do 2014-08-30 17:00

ZAPRASZAMY!
Materiał prasowy : Makroconcert Polska Sp. z o.o. ( Organziator koncertu )
Koncert poleca : Małopolskie.TV
Współpraca z Małopolskie.TV : Music Media Press - Marcin Żygadło

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica