15.V. 2016 TAURON ARENA KRAKÓW - AL BANO & ROMINA POWER pod patronatem MTV24.TV

 15.V. 2016 TAURON ARENA KRAKÓW  - AL BANO & ROMINA POWER pod patronatem MTV24.TV
15.05.2016 Al Bano i Romina Power
Al Bano & Romina Power w Polsce , media patronat : MTV24.TV / Music Media Press

15 maja 2016 r. w Tauron Arenie w Krakowie, odbędzie jedyny w Polsce, koncert włoskiego duetu Al Bano i Rominy Power. Po przeszło 20-letniej nieobecności artyści powrócili na scenę święcąc tryumfy zarówno w Europie jak i w Ameryce.

Mimo upływu tylu lat nadal wspaniale śpiewają, wzbudzając ogromny zachwyt publiczności. Ich największe przeboje, takie jak: Felicita, Sempre sempre, Liberta, Sharzan czy Nostalgia Canaglia wzbudzają równie wielkie emocje jak w latach 80-tych. Koncert, który został zaplanowany na 15 maja 2016 r. w Krakowie zapewne będzie wspaniałym przeżyciem dla wszystkich fanów włoskiej piosenki i nie tylko. W programie koncertu przewidziano największe przeboje duetu AlBano i Rominy Power, a także nowe utwory.

Artystom towarzyszyć będzie znakomita Orkiestra OBLIGATO, którą poprowadzą Alterisio Paoletti i Jerzy Sobeńko. Zanim na scenie pojawią się Al Bano i Romina Power zostanie zaprezentowana publiczności muzyczna niespodzianka. Czeka Państwa wspaniały wieczór, pełen niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy naszych widzów na ten jedyny koncert , kamera MTV24.TV towarzyszyć będzie wloskiemu duetowi od przylotu do odlotu . Relacja z przylotu, konferencji prasowej, koncertu i pożegnania z gwaizdami będzie na naszej antenie. .

MTV24.TV  media patronat  koncertu  AL BANO & ROMINA POWER  w   KRAKOWIE

Opracował : Music Media Press
Poleca: MTv24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica