„Over Now” - Krist Van D.- nowy singiel , nowy rozdział i obchody 15 lecie na muzycznym rynku .

"Over Now" -  Krist Van D.- nowy singiel , nowy rozdział i obchody 15 lecie na muzycznym rynku .
„Over Now” - Krist Van D.- nowy singiel , nowy rozdział i obchody 15 lecie na muzycznym rynku. Najnowsze nagranie, planowane obchody jubileuszu, nowa płyta i płyta składanka wydana specjalnie dla mediów i dee jay mix club. Jubileuszowa statuetka ,spotkania z fanami, konkursy z nagrodami.Pierwsze już połączone z premierą albumu "the best"( promocyjna) na terenie Hotelu Mercure Dosłońce Conference & SPA.

Po „Vacancy” - świetnie przyjętym i bardzo wysoko notowanym singlu promującym podsumowujący kilkunastoletnią karierę Krist`a Van D album „ENJOY” - DJ i producent muzyczny prezentuje nam kolejny utwór: „Over Now”.

„Over Now” otwiera zupełnie nowy rozdział w twórczości Krist`a Van D. Utwór ten to świetna porcja bardzo mocnych energetyzujących brzmień utrzymanych w klimacie EDM, a ostry i wyrazisty głos wokalistki dopełnia całości. Również utrzymany w mrocznym i tajemniczym klimacie teledysk bardzo dobrze podkręca nastrój, w jaki wpadamy słuchając „Over Now”.

Jednym słowem: „Over Now” to idealna propozycja do zatracenia się w tańcu podczas imprez zarówno w klubach, jak i na prywatkach.

Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV
"Muzyczna Zima 2016 MTV24.TV " - poleca : Hotel Mercure Dosłońce Conference & SPA
Media patronat nad promocyjnym krażkiem : ATV, ITV , MTV24.TV , PLANETA KOBIET , IMPERIUM KOBIET, A.R.T.przeciwprzemocy.pl , www.managernaobcasach.pl , DEE JAY MIX CLUB.
( premiera albumu marzec 2016 )Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica