PANUS - Talent Muzyczny 2 016 roku

 PANUS - Talent Muzyczny 2 016 roku
PANUS - Talent Muzyczny 2 016 roku ,poleca managernaobcasach.pl i mtv24.tv.Pasja do muzyki, muzyka z pasją- Paweł Panus Janus gość ART Festiwal Rodziny podczas Rodzinnej Olimpiady Mikołajkowej 4 grudnia. Zespół przyjechał na zaproszenie IK TV Records i MTV24.TV
Paweł opowiedz naszym Czytelnikom i Widzą jak rozpoczęła się Twoja przygoda.

Zaczynałem jako raper. Pochodzę z okolic Nowego Sącza, a dokładnie z miejscowości Ptaszkowa. Mój muzyczny pseudonim to – PANUS. W chwili obecnej łączę różne style muzyczne. Z branżą muzyczną związany jestem od kilku lat, ale pierwsze poważne osiągnięcia miałem w 2012 roku. Wtedy utwierdziłem się w przekonaniu, że muzyka jest moją życiową pasją. Sam piszę teksty piosenek i aktywnie uczestniczę w komponowaniu muzyki.

A kiedy nastąpił przełom, kiedy zrobiłeś przysłowiowy „milowy krok”.

Przełomowym dla mnie momentem był marzec 2016 roku, kiedy to w raz z liderem zespołu Focus – Zbyszkiem Perkowskim – stworzyliśmy nowy projekt muzyczny – piosenkę „Wio Wioleta” (była to mieszanka rapu z muzyką taneczną), a teledysk do tego utworu zrealizowany został w Białymstoku .  Mimo wielu obaw, kawałek został dobrze przyjęty przez fanów muzyki disco-polo. Tymczasem w maju tego roku ukazał się teledysk do ważnej dla mnie piosenki -„System wartości”:

W twojej muzyce słyszymy muzykę góralską….

W dalszym ciągu chcę się rozwijać i poszerzać grono swoich muzycznych odbiorców. Dlatego też postanowiłem urozmaicić swoją twórczość. Stworzyć coś nowego i jak dotąd niespotykanego na muzycznym rynku. Połączyłem muzykę młodzieżową z góralską. Efektem tego eksperymentalnego połączenia jest piosenka „Polskie Góralki”  To innowacyjny projekt ponieważ połączyłem rap z góralską nutką. Zawsze marzyłem o tym aby stworzyć coś nowego, wyjątkowego. W międzyczasie zarapowałem do znanej piosenki grupy MEJK – „Tańczę z nim do rana”:. W niedalekiej przyszłości zamierzam podjąć współpracę z kolejnymi artystami, ponieważ nieustannie chcę się rozwijać i poszerzać możliwości. Drugim moim innowacyjnym projektem jest piosenka z dużym poczuciem humoru (na wesoło) pt. „Hej, dziewczyno”:  miała swoją premierę dnia 11. listopada w programie Dzień Dobry TVN. Do współpracy zaprosiłem wokalistkę o fenomenalnym głosie – Monikę Noworolnik. Na skrzypcach zagrała Aleksandra Woźniak zaś na klawiszach Roman Wiśniak. Razem tworzymy zgraną grupę i mam nadzieję, że wspólnie osiągniemy wiele w branży muzycznej. Muzyka jest naszą pasją, czymś co nas łączy. Wszyscy angażujemy się na 100% i mam nadzieję, że owocem naszej współpracy będą kolejne piosenki, które przypadną do gustu słuchaczom zarówno tym młodszym jak i starszym.

Trzymamy kciuki i życzymy samych sukcesów.

Dla widzów  MTV24.TV  przygotował : managernaobcasach.pl
 Współpraca: IK TV   RECORDS
Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica