"Zegar tyka" Alicji Sękowskiej na jesienne dni poleca malopolskie.tv i MY MUSIC

"Zegar tyka" Alicji Sękowskiej  na jesienne dni poleca malopolskie.tv i MY MUSIC
Alicja Sękowska "Zegar tyka" poleca MY MUSIC
Utwór "Zegar tyka" Alicji Sękowskiej jest niezwykle melancholijny, zawiera wiele metafor które skłaniają do refleksji. Porusza , niestety bardzo popularny w dzisiejszych czasach temat samotności. Śpiewając ten utwór chce przekazać ludziom żeby za nic w świecie nie poddawali się poczuciu osamotnienia, mimo wszystko szukali miłości , bo mając przy sobie kogoś kogo kochamy wszystko staje się łatwiejsze. Utwór "Tyka czas" skierowany jest do wszystkich ludzi niezależnie od wieku. Całość utrzymana jest w spokojnym tonie klasycznych brzmień.

http://www.youtube.com/watch?v=EYKoD8qQsac&feature=plcp

"Nie pamiętam momentu kiedy zaczęłam śpiewać, mam wrażenie , że robię to od zawsze. Od zawsze tez czułam podświadomie , ze to jest moja jedyna, właściwa droga, zawsze prosta , nigdy nie na skróty. Nigdy nie miałam i w dalszym ciągu nie mam swojego idola. Jest wielu artystów których bardzo cenie ale nie należne do osób które w dzieciństwie wieszały plakat swojego idola nad łóżkiem. Nigdy nie traktowałam muzyki w kategoriach gatunku, dlatego tez nie powiem , że najlepiej odnajduje się w soulu bądź muzyce jazzowej. Owszem , czuje , że najbliższe są mi spokojne, refleksyjne brzmienia ale to nie jest regułą. Według mnie muzyki nie da się sklasyfikować, jeśli coś chwyta mnie mocno za serce i nie chce pościć to mówi samo za siebie i nie potrzebuje żadnego komentarza."

Alicja Sękowska

Alicja Sękowska pokazała się szerszej publiczności w programie Mam Talent, po opuszczeniu którego nawiązała współpracę z managerem, który w znacznym stopniu przyczynił się do rozwoju kariery wokalistki Eweliny Lisowskiej z podobnego talent-show. Kalendarz samej Alicji mocno wypełniony jest konkretnymi planami, bo wtorek to dzień ostatnich poprawek do singla produkowanego przez Pawła Pawłowskiego (Gitarzysta zespołu Piotra Kupichy).

Poleca : M & A Media  i PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica