Artur Gotz nagrodzony "Wokalista POP 2015"

Artur Gotz nagrodzony "Wokalista POP 2015"
Artur Gotz nagordzony za 2015 rok
W czwartkowy wieczór 18 lutego, w gościnnym hotelu Mercure Dosłońce Racławice Conference & Spa , miało miejsce spotkanie z artystą który udowadnia wszystkim iż nie trzeba być granym w komercyjnych dużych stacjach radiowych aby sprzedawać płyty, wypełniać sale koncertowe do ostatniego miejsca i wprowadzać słuchaczy w świat wspaniałej muzyki, tekstów i wykonania,
ARTUR GOTZ , bo o nim mowa , otrzymał nagrodę którą przyznali widzowie naszej telewizji MTV24.TV  i czytelnicy jednego z najpopularniejszych portali PLANETA KOBIET ( www.planetakobie.com.pl ) .
W trakcie muzycznego spotkania nie zabrakło wspólnych zdjęć , skłądania autografów na najnowsym singlu "Obecny narzeczony"  i płycie "Mężczyzna prawie idealny" , autorką tekstów jest Agnieszka Chrzanowska , która nadaje płycie możliwość obcowania z wysoką kulturą teksu i przekazu.
Nie zabrakło toastu za kolejne sukcesy Artura wzniesione specjanie przygotowanymi drinkami bezalkoholowymi przez jednego z najleszych barmanów tego hotelu MariuszaParadę. powstałych na bazie partnera plebiscytu  firmy KEEPCAN ENERGY DRINK . ( partner koncertów "Planeta Hitów" ) .
Kolejnego dnia nasz gość koncertował już w Ostrowcu Świętokszyskim , gdzie zaprezentował nagrodę .

Opracowął : Music Media Press dla MTv24.TV
Foto: Music Media Press
Partnerami plebiscytu  i koncertu  byli :  Mercure Dosłońce Racławice Conference & Spa 
                                                                        Keepcan Energy Drink


                                                           

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica