CASMA muzyczna nadzieja 2019 roku. Plebiscyt "Muzyczne Lato 2019" MTV24.TV

CASMA   muzyczna nadzieja  2019 roku.   Plebiscyt   "Muzyczne Lato 2019" MTV24.TV
Casma
27 lipca zespół wystąpi w ramach dwu dniowego festynu "Powrót Szczepana 3" który odbędzie się na stadionie w Bieńkówce. Media Patronat telewizja MTV24.TV. Zespół CASMA nominowany został do nagrody "Najpopularniejsi Lata 2019" w kategorii "Nadzieja Roku 2019" .

Specjalny program na antenie telewizji MTV24.TV , w programie " W CZTERY OCZY" , program zarejestrujemy w trakcie tego koncertu.

Zespół CASMA o sobie :

Casma, to szóstka przyjaciół, ludzi o odmiennych charakterach, która wspólnie wyraża się poprzez autorską muzykę.

Zespół powstał z inicjatywy Artura i Michała, którzy zdecydowali się opuścić poprzednią kapelę, w celu utworzenia własnego projektu, lepiej oddającego ich osobowości. Na przestrzeni następnych trzech miesięcy do zespołu dołączają Szymon i Karol, co uznaje się za oficjalny początek zespołu. Niewiele później szeregi Casmy zasila Igor, a po ponad roku poszukiwań, ostatnim filarem zespołu zostaje Kuba. Jest to pierwszy pełny i oficjalny skład zespołu.

Muzyka zespołu jest wypadkową zróżnicowanych gustów wszystkich jego członków. Znajdują się tutaj zarówno wolne i melodyjne ballady, jak również utwory dynamiczne, mocne i szybkie. Sam zespół swoją muzykę określa jako rock progresywny.

Teksty oscylują wokół codziennego życia, przemyśleń i problemów, które dotyczą każdego z nas. Opowiada codzienne historie i sytuacje w poetycki i refleksyjny sposób.
Na chwilę obecną, zespół zajmuje się tworzeniem własnego materiału, pracą nad wydaniem pierwszej płyty oraz promowaniem swojej muzyki na koncertach.

"Rockowa Wirówka"

Był to nasz drugi występ na Rockowej Wirówce, choć wszyscy dobrze znaliśmy tę imprezę wcześniej, a niektórzy nawet regularnie na niej bywali, najczęściej po drugiej strony sceny. Pamiętając pogodę z zeszłego roku, gdzie niestety przez cały czas naszego grania padało, mieliśmy małą obawę czy ta sytuacja czasem się nie powtórzy. Na szczęście, w tym roku dopisała i mogliśmy się cieszyć słonecznym dniem.

Przygotowania do koncertu zaczęliśmy ponad dwa miesiące wcześniej, więc wchodząc na deski makowskiej estrady wiedzieliśmy, że jesteśmy w pełni gotowi. Sam występ wspominamy bardzo dobrze, było dużo energii, a publiczność pozytywnie przyjęła naszą muzykę.

Bardzo ucieszył nas też fakt, że dużo osób zapamiętało nas z poprzedniego roku, jednocześnie zgodnie twierdząc, że zrobiliśmy duże postępy. Jest to dla nas bardzo ważne i motywuje by dalej pracować nad nami, nad zespołem i przede wszystkim, nad muzyką.

Jesteśmy na etapie kończenia nagrywania w studiu, jeszcze nie znamy konkretnej daty ale niebawem powinna ukazać się nasza debiutancka Epka.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy podziękować Pawłowi Woźniakowi za zaproszenie i mamy nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie!

Pozdrawiamy widzów MTV24.TV
zespół CASMA.


Opracował : MTV24.TV ( 2019 )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica