Chrisa Coco propozycja na jesien 2012 poleca OFRA SPORT ( www.ofrasport.pl )

Chrisa Coco propozycja na jesien 2012 poleca OFRA SPORT ( www.ofrasport.pl )
Chris Coco na jesień 2012
Tak samo jak bas w kawałku Word, zdjęcia pokazane w stworzonym do niego klipie uspokajają i skutecznie kierują w stronę kontemplacji. Okazuje się, że leniwie płynące po niebie cumulusy wcale nie muszą gryź się z obdartymi azbestowymi drapaczami chmur. Spokojne życie miasta, krople delikatnego deszczu, maleńkie kwiatki kontra wielkie budowle – obrazy idealnie uzupełniają się z muzyką Chrisa Coco, która nie narzuca się słuchaczowi, za to wabi lekkością dźwięku i jednocześnie otula ciepłym basem.

http://www.youtube.com/watch?v=c-KGCgClBCo&list=PLB8DFF4A4FB37C713&index=3&feature=plcp

http://mymusicgroup.wrzuta.pl/film/7NsC27vZM6Y/chris_coco_-_word

Od czasu boomu na acid house w latach ’80, za dekami dzielnie stoi Chris Coco.
Pracował dla BBC Radio 1, redagował magazyn dla DJ’ów, nagrał pierwszy album dla Warp i Distinctive Records, oraz liczne kompilacje dla Playboya, Ministry of Sound, EMI Classical i Trojan Records. Niektóre z jego utworów można usłyszeć w chociażby w popularnym serialu ‘Seks w wielkim mieście’. Brzmi znajomo?

Obecnie raz w tygodniu prowadzi program radiowy ‘Melodica’ z muzyką elektroniczną. Ma co prezentować, ponieważ rozwijał swój styl od oryginalnego housa, przez muzykę bardziej klubową/festiwalową, nieco disco, parę eklektycznych kawałków, aż do bardziej chillujących brzmień.

Poleca : M & A Media  & PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )
Współpraca : OFRA SPORT ( www.ofrasport.pl )  , OFRA SPORT zaprasza na programy  "KWADRANS ZDROWIA" już od  5 listopada 2012  tylko na antenie  telewizji Malopolskie.tv  ( www.malopolskie.tv ) , Caly listopad będzie prezentował Piotr Kubica zawodnik Ofra Team  ( www.piotrkubica.pl)

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica