COMFORTOWA ZIMA 2021 : Gwiazdy na święta - płyta idealnie na Boże Narodzenie

COMFORTOWA ZIMA 2021 : Gwiazdy na święta - płyta idealnie na Boże Narodzenie
COMFORTOWA ZIMA 2021 : Gwiazdy na święta - płyta idealnie na Boże Narodzenie. Poleca ComfortRent www.comfortrent.com.pl i telewizja MTV24.TV. Dziś idealny muzyczny prezent pod choinkę "Gwiazdy na święta" (Magic Records)

„Gwiazdy na święta” to zbiór najpiękniejszych nowych i znanych od lat piosenek świątecznych i kolęd w wykonaniu najznamienitszych gwiazd polskiej muzyki. Różnorodny zestaw bożonarodzeniowy we wspaniałych interpretacjach artystów wszystkich pokoleń zawiera starannie wyselekcjonowane piosenki i pastorałki, które umilą czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia i przeżywanie ich w rodzinnym gronie.

Na album „Gwiazdy na święta” trafiły premierowe kompozycje jak „Święta cały rok” Honoraty Skarbek, znane sprzed lat przeboje w jeszcze atrakcyjniejszych aranżacjach i w wykonaniu najpopularniejszych obecnie wykonawców, jak „Ten zimowy czas” Antka Smykiewicza.

Utwory zagraniczne zaśpiewane przez polskie największe współczesne gwiazdy – Sarsę („Last Christmas”), Kasię Popowską („Have Yourself A Merry Little Christmas”) i Rafała Brzozowskiego („Let It Snow, Let It Snow, Let It Snow”). Nie mogło też zabraknąć kolęd, które wykonują Krzysztof Krawczyk („Pójdźmy wszyscy do stajenki”) i młodziutka Pamela Stone („Wesołą nowinę”). Gwarancją udanych Świąt jest cudowna atmosfera wśród życzliwych, bliskich sobie ludzi. Od teraz, z płytą „Gwiazdy na święta” będzie to pewne – wesołych świąt!

Materiał i wydawca MAGIC RECORDS , dystrybucja www.empik.com

MUZYCZNA & ZDROWA ZIMA 2021 MTV24.TV wspólnie z ComfortRent - www.comfortrent.com.pl 

 Opracował : MTV24.TV (2020)
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica