Daria Zawiałow powraca po porgramie Mam Talent prezentuje OFRA SPORT ( www.ofrasport.pl )

Daria Zawiałow  powraca po porgramie Mam Talent  prezentuje OFRA SPORT ( www.ofrasport.pl )
DARIA "Dwa Światy" poleca MY MUSIC
Daria Zawiałow to charyzmatyczna wokalistka, która długo po finale ostatniej edycji Mam Talent szukała odpowiedniej drogi, która odzwierciedlała jej muzyczne "ja" i wreszcie znalazła. Pozytywny i ciepły aranż w połączeniu z mocnym wokalem tworzy kawałek Dwa Światy. Jest to autorska piosenka, do której tekst sama napisała. Proponuje ją między innymi słuchaczom, którzy dotychczas dobrze przyjmowali jej występy w programach Szansa na Sukces i Mam Talent. Nadszedł czas na rozkręcenie muzycznej kariery, której początkiem są Dwa Światy.

http://www.youtube.com/watch?v=cGLdjYYCiiE&feature=plcp

"Po programie ''Mam Talent'' zaczęłam poważnie zastanawiać się nad sobą, zaczęłam rozmyślać nad tym jak wyobrażam sobie siebie muzycznie. Muzyka jest mi tak bliska, że w każdym jej gatunku bym się odnalazła. Mój producent, dziś już najlepszy przyjaciel, Michał Kush bardzo mi w tym pomógł. Wiele mu zawdzięczam. Pracujemy razem od ponad roku, staramy się dotrzeć do tego co tak naprawdę siedzi we mnie. Utwór ''Dwa Światy'' powstał zupełnie przypadkiem. Metodą prób i błędów powstał bardzo pozytywny i ciepły aranż, do którego musiałam napisać słowa. Chcieliśmy stworzyć coś, czego jeszcze nie było. Chyba nam się udało ! W każdym razie jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego, mam nadzieję, że publika pokocha moją piosenkę, tak jak pokochałam ją ja !"

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow znana jest szerszej publiczności jako finalistka ostatniej edycji Mam Talent gdzie swój talent do śpiewania ubarwiała rapowaniem na światowym poziomie. Z dumą nosi miano zwyciężczyni finału Szansy na sukces, jest laureatką DEBIUTÓW Opolskich, oraz półfinalistką Mam Talent, śpiewała również z gwiazdą polskiej sceny muzycznej Marylą Rodowicz. Jak sama Daria mówi, odnalazłaby się w każdym gatunku, na razie stawia pierwsze jeszcze nieco niezdecydowane kroki w showbiznesie, lecz takim utworem jak Dwa Światy zapewnia sobie miejsce w sercach słuchaczy na dłuższy okres, nie pozostanie tylko chwilową fascynacją.

Poleca : M & A Media , Projekt Info ( www.projektinfo.pl) , Ofra Sport ( www.ofrasport.pl)
Malopolskie.tv poleca pismo o tematyce sportowej i kulturystycznej  KULTURYSTYKA I FITNESS  "SPORT DLA WSZYSTKICH"  ( www. sdw.pl  ) - Polecamy .

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica